ugur_413 tarafından yazılan mesajlar

1. ugur_413

Tamirhane içinTema Önerisi

Selam arkadaşlar tamirhanemiz için web sitesi yapmak istiyorum başlangıç olarak önerbileceğiniz wp vs temaları öneririlerinize çok ihtiyacım var.İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  2. ugur_413

kabartma lak kartvizit yardımı

Selam arkadaslar konuyu doğru yere yazıp yazmadığımdan emin değilim kusura bakmayın.Müşterime yapmış oldugum kartvizitte kabartma lak uygulaması yapmak istiyoruz ancak kabartma efektı verılecek alanları nasıl belırtmem lazım hiç yapmadığım için sizlerden yardım istiyorum.
  3. ugur_413

4D Text efeckt Yozgat

ilk çalışmalar için gayet başarılı, çalıştıkça daha da gelişecektir.
  4. ugur_413

İlk Mock Up Uygulamam :)

Yorumun için tşkkrler zamanla olaak :D
  5. ugur_413

İlk Mock Up Uygulamam :)

Önerilerini dikkate alacağım Sercan Kardeş :D son hali bu :)
  6. ugur_413

Aytekin Giyim Kartvizit Çalışması

değerli yormlarını için tşkkr ederm . Zaten bu çalısmayı grafik tasarımına basladığım ilk zamnlarda acemilikle yapmıştım müşteri böyle istemişti öyle kalmıştı :)
  7. ugur_413

Yaratıcı Manipülasyon Örnekleri - Sürekli Güncellenecek..

güzel ve yararlı bir paylaşm olmuş teşekkürler.
  8. ugur_413

Kişisel Kartvizit Çalışmam (ilk denemem)

zamanla ekleye çıkarta birseyler ortaya çıkar yap boz çiz sil tam gaz devam et, iyi çalışmalar :)
  9. ugur_413

Kişisel Kartvizit Çalışmam (ilk denemem)

İlk deneme çalışman olarak gayet hoş bir çalışma Tebrikler, Eksiklerine gelirsek kartvizitinin ön yüzündeki iletişim bilgileri kısmını biraz daha küçük tutarsan hoş olablir, ayrıca kartvizitin arka yüzünde bulunan opasitesini azaltığın logoyu kaldırıp ön plandaki logoyu daha hoş bir şekilde...
  10. ugur_413

Botanik Kartvizit Çalışması

Hos çalısma tebrikler :s8:
  11. ugur_413

Aksyapı İnşaat Kartvizit

"Aks Yapı İnşaat" yazısının fontu biraz daha küçük olursa daha iyi olabilir ! Çalışma için tbrikler güzel şeyler ortaya çıkmış :)
  12. ugur_413

Günbey Mühendislik | Kartvizit Tasarımı

Sade ve Hoş Bir Çalışma Tebrikler..
  13. ugur_413

wordpress portfolio tema lazım !!

Aslı Hanım Tavsiyeniz için Çok Teşekkür Ederim.
  14. ugur_413

wordpress portfolio tema lazım !!

Hasan bey tema önerileriniz için çok teşekkür ederim, Hepsi birbirinden güzel önerilerdi.:)
  15. ugur_413

Mükemmel bir çalışma Luftbanza Airlines (Alexander Koshelkov)

yok öyle bi hayl gücü yok öyle bi yetenek :) süperdi zevkle izledim, paylasım için teşekkürler..
Yukarı Alt