ugurbilgin tarafından yazılan mesajlar

1. ugurbilgin

Antalya Ramazan İmsakiyesi 2012 (değerlendirme ve yorumlarınız için)

Antalya Ramazan İmsakiyesi 2012. değerlendirme ve yorumlarınız için. ilginize teşekkür ederim. uğur bilgin. [/URL] ... ... [/URL] ......
  2. ugurbilgin

29 Ekim Cummhuriyet Bayramı - 26x35 yarım sayfa gazete ilanı

herkese merhaba, 29 ekim cumhuriyet bayramı için tasarladığım bir gazete ilanı. elimden geldiğince yalın, ancak kendince anlamları olan imajlar ve yazı tipleri ile bir çalışma yapmaya çalıştım. arka fonun siyah olması, kullandığım heykeller (anıtkabir aslanlı yol girişinden), yazı tipi ve...
  3. ugurbilgin

logo istekleriniz

merhabalar, öncelikle aşağıdaki firmalara ait çalışmalara gereksinmem var. yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ediyorum. uğur bilgin AKDENİZ SEYAHAT, BALIKESİR ULUDAĞ SEYAHAT SÜHA TURİZM, TOKAT SEYAHAT, SALİHLİ GÜVEN ÖZ DİYARBAKIR, ELAZIĞLILAR...
  4. ugurbilgin

Soru: Illustrator CS3 Grup Objeler ve Paste Inside

herkese merhaba, illustrator cs3 de çalışıyorum. birbiri ile gruplanmış birden fazla dikdörtgen çizimim var ve bunların hepsini en sonunda tek grup olarak düzenledim. şimdi bu dikdörtgenlerden bazılarının içine resim yapıştırmak istiyorum ama grubu çözmeden başarılı olamıyorum. bu bağlamdaki...
  5. ugurbilgin

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun (yorumlarınız için teşekkürler)

herkese sağlıklı, huzurlu ve başarılı nice bayramlar diliyorum. ...
  6. ugurbilgin

Soru: Bir İmajı Vektörel biçime çevirecek Program Hangisidir?

herkese merhaba, bir konuda yardıma ihtiyacım var :confused: herhangi bir imaj dosyasını (benim özelimde içinde hat sanatı ile yazılmış bir imaj var) vektörel çizim olarak çevirebilecek bir program arıyorum. hat ile yazılmış olması herhangi bir pen tool ile çizilmesini oldukça zorlaştırıyor...
  7. ugurbilgin

Uğur Dershanesi El İlanı Tasarımı (yorumlarınız için teşekkürler)

öncelikle herkese duyarlı yaklaşımından dolayı teşekkür etmek istiyorum. dilek hanım : bu ilan çoğunluk müşterimin istekleri doğrultusunda hazırlandı. imaj kullanmak benimde istediğim bir şeydi, ancak müşteri imaj kullanılmamasında ısrar etti. asıl vurgu sbs ve öss öğrencileri için bir sınav...
  8. ugurbilgin

Süper Yüksek Kalitede Türk Meyve Sebze Resimleri

paylaşım için teşekkürler, ancak dosyanın şifresini de ekleyebilirseniz iyi olur...
  9. ugurbilgin

Uğur Dershanesi El İlanı Tasarımı (yorumlarınız için teşekkürler)

tasarım arkalı önlü , A5 boyutlarında hazırlanmıştır. ...
  10. ugurbilgin

SDÜ Konferans Afişi Çalışması (yorumlarınız için teşekkürler)

merhaba, ekli çalışma SDÜ de yapılacak bir konferans için tasarlanmştır. A3 boyutunda ve sadece kampüs içi kullanım ve dijital baskı düşünülerek hazırlanmıştır. değerlendirmeleriniz için teşekkürler. huzurlu günler dileği ile... ekli çalışma SDÜ de yapılacak bir konferans için alternatif...
Yukarı Alt