utkanhasan tarafından yazılan mesajlar

1. U

Acil Konser Afisi Hazirlanacak 2 tane

tesekkürler afis yaptiracak kisi bulunmustur.
  2. U

Acil Konser Afisi Hazirlanacak 2 tane

Selam arakdaslar Konser Ve etkinlik icin acil Konser ve etkinlik afisi hazirlanacak ben yaparim diyenlerin mesajini bekliyorum veya mailini bu gece gerekli en gec yarin uttkan@hotmail.com
  3. U

Apple final cut pro

Apple final cut basligi göremedim buraya aciyim dedim arkadaslar sorunum apple final cut pro ile mpeg2 tv formati yapmak comperressor ile tv formati yapiyorum ama bir yerde atliyorum videodan ses gelmiyor yardimci olabilecekse varsa memnun kalirim acil gerekli uttkan@hotmail.com mail adresimden...
  4. U

Post Prodüksiyon, Animasyon üzerine Profesyone Eğitim

Benim Bir sorum var yanitlarsaniz sevinirim apple final cut x kullaniyorum mpeg2 formati atiyorum videoda ses cikmiyor yardimci olabilirmisiniz ?
  5. U

Gelinlik Firmasina Dinamik Web Sayfasi yapicak araniyor ?

Teşekkürler arkadaşlar siteyi yaptırcak birisini buldum
  6. U

Logo-brösür-Kartvizit Ve web tasarimci

tesekkürler grafikciler org bulunmustur logo calismasi yapan arkadaslar herkese iyi günler diliyorum
  7. U

10-50 Saniyelik Tanitim Videolari (SPOT REKLAM) icin

Tesekkürler arkadaslar konu kapanmistir bulundu yapicak arkadas iyi calismalar.
  8. U

tesekkürler ben viyanada yasiyorum reklam spotlari icin 200 € aliyorum cok profesyonel calismalar icin 250 € ariyorum yari yariya video yapacak arkadaslari bekliyorum..
  9. U

Gelinlik Firmasina Dinamik Web Sayfasi yapicak araniyor ?

Gelinlik firmasina dinamik web sitesi yapilacak yapacak arkadaslar ilgineneler uttkan@hotmail.com mail atabilirler sayfa profesyonel olucak.sirket olarak yapanlar degilde privat web site yapanlar mail atsin rica ediyorum.
  10. U

Örnek olarak calismalar buna benzer ve bu kalitede link; http://videohive.net/item/blacknight-ii/492678?WT.ac=category_item&WT.seg_1=category_item&WT.z_author=Balistique
  11. U

10 ve 50 saniyelik firma tanitim videolari yapan arkadaslar mail atarsa sevinirim...adobe after effects ve motion buna benzer profesyonel programlarda video hazirlayanlar mail atsin lütfen.Her hafta en az 2 video lazim oluyor bana.uttkan@hotmail.com
  12. U

ACIL Logo Gerekli

tesekkür ederim yeni gördüm actim konuyu oraya sagolasin hayirli geceler
  13. U

Logo-brösür-Kartvizit Ve web tasarimci

Arkadaslar selamlar bana utkan ismine uygun bir logo ve hali yikama icin brösür- kartvizit tasarimi ayrica web sitemde bazi degisiklikler yapabilecek arkadaslardan mesaj bekliyorum.uttkan@hotmail.com mail bekliyorum.tesekkürler
  14. U

ACIL Logo Gerekli

link verebillirmisiniz rica etsem nereye acicam bulamadim
Yukarı Alt