Volkan Ürkmez tarafından yazılan mesajlar

1. Volkan Ürkmez

banner çalışmam...yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar tşkler...

çalışman hoş ama daha iyi sonuçlarda ortaya çıkabilir. Bu arada arkadaşın anlatmak istediği ayaklı sistemin adı XBanner'dır. Vinyl malzemeye basılıp çapraz şeklindeki çubuklardaki aparatlar ile gerdirilen bir reklamcılık ürünüdür.:cool:
  2. Volkan Ürkmez

Yere Dökülen Süt

link çalişmiyor ???
  3. Volkan Ürkmez

Ramazan Pidesi Resimleri bulabilir miyz?

teşekkür ederm :) bi kaç açidan daha lazım ama en azından birini bulmuş olduk :) k.gelsn...
  4. Volkan Ürkmez

Ramazan Pidesi Resimleri bulabilir miyz?

Ramazan Pidesi resimleri lazım acaba upload edebilecek arkadas var mi? Kolay gelsin... :)
  5. Volkan Ürkmez

Kartvizit Çalışması

@Emine Şahin Teşekkür ederim...
  6. Volkan Ürkmez

Kartvizit Çalışması

Kartvizit çalişmam sizce nasıl? Çift taraflı olacak bir sloganda bulmam lazm düşüncelerinizi dinlemek isterim...
  7. Volkan Ürkmez

Web Tasarım Sitesi Çalışmam...

bu çalışmanı flash uygulama yapamazsan pek işlevselliği olmaz gibi , animasyonlar yaparak tıklanan menu seçeneğinin mandaldan düşüp açildiği sayfaların olduğu bir site olursa o zaman baya güzel olmus olur :) Ben 5 kuruş vermezdim kendim yapardm :D Eline Sağlık...
  8. Volkan Ürkmez

Unutmak O kadar kolay mı sandın? Photoshop çalışmam !!! (Hangisi daha güzel???)

1. resim daha iyi tabiki 2. resimde ne olduğunu anlayana kadar geçen zamanda bi çay ve kurabiye fena değildi :) çalışmadan sonra resimdeki perspektifin kaybolduğu görülüyor. çalişmalara devam :) Elinize sağlık
  9. Volkan Ürkmez

süt resimleri (psd)

teşekkürler...
  10. Volkan Ürkmez

ticari bir amacı yoktur maksat eksiklerimizi görmek:)

çok basit bir çalişma olmuş üzerinde daha çok çalışılmali sarı ve lacivert renkler sanki büyükşehir belediyesi afişlerinin etkisinde kalmış gibi... yinede elinize sağlık...
  11. Volkan Ürkmez

100 adet eps backgrounds

teşekkürler , ilaç gibi geldi :)
  12. Volkan Ürkmez

halka tatlısı tulumba fıstık sarma ve benzeri tatlılar lazım

banada lazm ama ne yazıkki yok sanırmmm türk tatlilari kuşağı diye bi bölüm açmak lazm buraya:)))
Yukarı Alt