vural saçan tarafından yazılan mesajlar

1. vural saçan

yavuz sultan selim han nası olmusmu

alt sağ köşeye falan isminide yazsaydın kardeşim Yavuz Sultan Selim die. Makinadan cıkınca 4.Murat falan sanmasın millet.. :)
  2. vural saçan

BU DESENLERİ DE BEN YAPTIM !!..nasıl???..

ve birleştirme yapabilmen için pencerelerin köşelerinden başlamaman gerek ortadan başla 4 köşeyi döndeükten sonra birleştirmeye gelince ctrl-j yi kullan. başarılarının devamına:)
  3. vural saçan

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

kullandıgın program accurate 4 617 veya 618nci versiyonudur ondan pul atmıyordur. 620-623 te pul atar.. sürüme bakmak için yardım hakkındaya tıkla orada yazar.. pul atanını istersen yardımcı olurum
  4. vural saçan

Monogram

arkdaşlar accuratede monogram editörde true type fontları var bunları kullandırmıyor ama kullanmak için napmam gerek bilen varmı acaba
  5. vural saçan

bu desen hangi parametrede yapılmış acaba bilen varmı

deseni imalata soktuk sağolun :) yazmanıza gerek yok artık. efektle olmuyor yalnız accurate nin dediği gibi sadece sargı ve sadece çin iğnesi kullanılarak yapılıyormuş paranmetrede 40 kullandım.. güzel sonuç aldık..
  6. vural saçan

peki bazı yerlerinde efekt 2 deki kaydırma da kullanılmışmı sizce?
  7. vural saçan

6cm -7cm ebatı ama bana da sargıya efekt verilmiş gibi geldi.. de bu efektler neler onları bulamadım
  8. vural saçan

verilen efektler neler acaba biliyormusunuz
  9. vural saçan

yazı parametresi

çok teşekkür ederim sagolun.. :)
  10. vural saçan

PUL Desenindeki küçük sorunlar ve pratik çözümleri

slm ya bu pul sorununu ben çözemedim stop verip başka bi pul deseni yapıyorum son yaptıgımı başka bi pul seçince önceki yaptıgımda o pula dönüşüyor bunu nasıl çözebilirim_?
  11. vural saçan

yazı parametresi

slm arkadaşlar. accurate de bir yazı yazdık diyelim bunu desene çevirdiğimizde sargı olarak yapıyor acaba bunu iğne ardı olarakta yapabiliyormu yada çin iğnesi..
  12. vural saçan

Mutfak Perdesi Deseni

ilk desende mavi olan yerde acaba hangi dikiş tipini kullandınız.. ben çözemedim acıkcası yeniyimde bilmiyorum.. ikinci desenide merak ettim aynı mavi olan bölgeyi
Yukarı Alt