VuralBilgisayar tarafından yazılan mesajlar

1. VuralBilgisayar

Profesyonel Arayüz Tasarımı

tasarım gerçekten profesyonel, tebrik ederim. ancak acı bir gerçek var ki; bu kategorideki onlarca ilandan (ki gayet güzel ve ucuz siteler var) sadece birine "hayırlı satışlar" yorumu yapılmış :), o kadar...
  2. VuralBilgisayar

25 TL'den Satılık PROFESYONEL PSD Arayüzler

EVET! Yanlış duymadınız, Bu Profesyonel ve Etkileyici modern tasarımların her biri sadece ve sadece 25 TL! Tasarımlar 3'er kişiye satılıktır. Hemen Al fiyatı: 50 TL. Bu fırsat kaçmaz...!
  3. VuralBilgisayar

Vural Grafik & Web Tasarım Hizmetleri - Kalitenizden Asla Ödün Vermeyin!

İş alımları devam etmektedir, özel tasarım yaptırmak isteyen pm ile irtibata geçebilir veya profilimden iletişim bilgilerim aracılığıyla bana ulaşabilirler. Saygılarımla
  4. VuralBilgisayar

. Kaliteden Hiçbir Zaman Vazgeçmeyin! Vural Bilgisayar Olarak Kalitenizden Ödün Vermemeniz için Elimizden Gelenin Fazlasını Yapmaktayız.. Vural Bilgisayar Başka Neler Yapar? - Görsel Ağırlıklı Tanıtım Siteleri - İçerik Yönetim Sistemli Tanıtım Siteleri - PSD & XHTML Tasarım...
  5. VuralBilgisayar

. Kaliteden Hiçbir Zaman Vazgeçmeyin! Vural Bilgisayar Olarak Kalitenizden Ödün Vermemeniz için Elimizden Gelenin Fazlasını Yapmaktayız.. Vural Bilgisayar Başka Neler Yapar? - Görsel Ağırlıklı Tanıtım Siteleri - İçerik Yönetim Sistemli Tanıtım Siteleri - PSD & XHTML Tasarım...
Yukarı Alt