xdanyalx tarafından yazılan mesajlar

1. X

karakalem manzara çalışmam-3

değerli yorumlarınızı beklerim. resim A3 kağıdına çizilmiştir.
  2. X

karakalem manzara çalışmam-2

teşekkürler şerife hanım
  3. X

karakalem manzara çalışmam-2

izleyen arkadaşlar pek yorum yazmasada ben ümitle yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler. resim A3 kağıdına çizilmiştir.
  4. X

karakalem manzara çalışmam

bir kişi yorum yazsaydı bari. hiç kimse yok mu?
  5. X

karakalem manzara çalışmam

Değerli eleştirilerinizi beklerim. şimdiden teşekkürler. A3 kağıdına çizilmiştir.
  6. X

Sade bir çizim

sade bir kavak ormanı çizmeye çalıştım. her zaman olduğu gibi değerli eleştirilerinizi beklerim.
  7. X

Yeni başlayan bir acemiden

aslında resimlerimin hepsini bir başlık altında toplamak istiyorum ama açtığım eski konuları nasıl kapatacağım bilmiyorum.bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum. Bu da yeni çizdiğim başka bir manzara karakalem çalışmam. yorumlarınızı bekliyorum.
  8. X

sanırım çizmek için yanlış resimler seçiyorum. manzara resmi çizerken bazı şeyler çok zor. arka fondaki orman yoğunluğunun çizimi çok zor karakalemde. bu konuda da görüş bildirirseniz mutlu olurum. resimler güzel olsun diye kalabalık manzaralar seçiyorum sonrada altından kalkamıyorum sanırsam...
  9. X

buda başka bir çalışmam. yorumlarınızı bekliyorum. A5 kağıdına yapılmıştır.
  10. X

sağol.....
  11. X

anlaşılan kimse yorup yapmaya değer bulmadı.
  12. X

Nacizane küçük bir kağıda yaptığım bir çizimimi paylaşıyorum, Yorum ve eleştirlerinizi bekliyorum arkadaşlar.
  13. X

TEŞEKKÜRLER YASEMİN HANIM. HEMEN İNCELEYİP EKSİKLERİMİ GİDERMEYE ÇALIŞACAM. TONLAMA KONUSUNDA HAKLISINIZ BİRAZDA TARAYICININ AZİZLİĞİNE UĞRADIM. TONLAMAYA EMİN OLUN ÇOK EMEK HARCIYORUM.8H'TAN 8B'YE KADAR KALEM KULLANIYORUM BİR RESİMDE AMA GENE TAM OLMUYOR SANIRIM. ÇOK ÇALIŞMAM LAZIM ÇOK. :rolleyes:
  14. X

Gölgelendirme ve Ton Eğzersizleri

ÇOK TEŞEKKÜRLER :clap2:
  15. X

PEK İÇİME SİNMEDİ AMA SİTEDEN FAZLA AYRI KALMIYIM DİYE YÜKLEDİM. BİR EKSİKLİK VAR AMA. KARAKALEM KONUSUNDA DENEYİMLİ ARKADAŞLARDAN YARDIM İSTİYORUM.ÖZELLİKLE KARAKALEM MANZARA KONUSUNDA. FOTOĞRAFLARI TEK YÜKLEME AMACIM FİKİRLERİNİZİ PAYLAŞMAM. Aslında resim tarayınca biraz beyazlaştı orjinali...
Yukarı Alt