xml tarafından yazılan mesajlar

1. X

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

teşekkür ederim. sonunda yapabildim.
  2. X

teşekkür ederim yukardaki resmi nasıl yüklediniz ki direkt ekranda görünüyor.
  3. X

yön şemasında yıldızı yaptım ama bu şekilde renkleri nasıl verebilirim http://img111.imageshack.us/my.php?image=ynvu3.gif
  4. X

@Emine Şahin teşekkür ederim... corelde yön şeması (kuzey - güney - Doğu - Batı) 'na rengi nasıl verebilirim? bu soruyu daha iyi anlatabilmek için size yön şemasını göndermek istiyorum. ama nasıl upload edeceğimi bilmiyorum.
  5. X

corel de yön şemasına rengi nasıl verebiliriz örnek resmi nasıl yükleyebilirim
  6. X

corelde çalışırken bir süre sonra "bu işlemi tamamlamak için kullanılabilecek yeterli depolama alanı yok" diyor. kayıt etmiyor. bu sorunu nası çözebilirim.
  7. X

teşekür ederim.. ram 2GB harddisk 250 GB dolu : 15 GB corel'de bir resmi nasıl uzatabiliriz. yani "Bir gülvar ama sapı kısa. sadece sapını çekip uzatabiliyormuyuz." çiçek kısmı uzamadan.
  8. X

slm 1- corelde çalışırken bir süre sonra "bellek dolu" uyarısı veriyor. belleği nasıl boşaltabiliriz. 2- yazı denetimini türkçe'ye çevirebiliyormuyuz.
  9. X

güncellemeyi nasıl kapatabilirim
  10. X

selam coreli açtığımızda beraberinde corel'in internet ana sayfasını da açıyor. bunun açılmaması için bi ayar varmı teşekkürler
Yukarı Alt