xxx tarafından yazılan mesajlar

1. xxx

Biraz Çalışma...

İlk çalışmanızda DESING mi yazıyor bana mı öyle geliyor...
  2. xxx

Logo Calısması..

Logo tasarımı yaparken beyaz bir sayfada sadece siyah çalışın. Logo tasarımı hafife alınacak bir iş değildir. Sayfa tasarımı, web tasarımı ya da ambalaj tasarımından çok daha zor bir iştir logo tasarımı. Blur, shadow, glow gibi efektler kullanmayın. Logo yaparken savunmasını da hazırlayın, o...
  3. xxx

2. TABELA çalışmam yorumlarınızı eksik etmeyin:)

Sizce yazı okunuyor mu? Zemini koyu kullanmışsınız yazıyı daha koyu kullanmışsınız. Bunlar çok basit hatalar; renk uyumu, çizgi ve doku çeşitleri, font seçimi gibi konularda biraz daha bilgi edindikten sonra çalışmalarınızı yayınlamanızı öneririm. Ayrıca bu çalışmanız baskılı medyada...
  4. xxx

Sizin kadar usta değilim ama

Sadelik önemli ama 2. çalışmandaki gibi suyunu da çıkarmamak gerekir, konuya uygun nesneleri uygun yerlerde gerektiğince kullanmak gerekir. Örneğin; 3. çalışmada zeminde kullandığın şekillerin sadece birini kullanıp zemine de büyütüp %10 opacity ile verseydin, göremediğim başlığı ekleyip diğer...
  5. xxx

rose

gölgelendirme eksik gibi sanki, biraz daha derinlik katmalısınız...
  6. xxx

tabela çalışması yorumlarınızı beklıyorum

@eminecik Size tekrar tekrar cevap yazıyorum lütfen tartışmak ya da kavga etmek için bunu yaptığımı düşünmeyin. Bilgi vermek amacım:) Çalışmayı yapan arkadaş tabela olacağını belirtmiş. Bu da demektir ki büyük ihtimalle solvent bazlı mürekkep kullanan bir dijital baskı makinasında...
  7. xxx

tabela çalışması yorumlarınızı beklıyorum

@eminecik Sizce CMYK olsaydı bu fosforlu dediğiniz yeşili görebilir miydik? ışık sistemiyle oluşturulan rgb renklerinde ana renk olan Green yani yeşil sizin fosforlu dediğiniz yeşildir. Çalışmanın zemininde kullanılan yeşil de rgb yeşili. Bu çalışmanın cmyk olmadığını anlamak için alim...
Yukarı Alt