Yasin Kaya tarafından yazılan mesajlar

1. Yasin Kaya

Aİ-AE-MC4D .EPS Den Yaptığım Yeni Mac Animasyon

bence pek olmamış çok hızlı bir geçişi var sonra herhangi bi köşesinden diğer köşeye doğru bi ışık süzmesi geçerek daha etkili olabilir ayrıca şöle bişi de yapılabilir eskiden anahtarlıklar vardı ki hala vardır bi yarısında çalışmanın bi kısmı diğer yarısında diğer kısmı bu hızlı bi şekilde...
  2. Yasin Kaya

Av tutkusu web sunumu

kardeş bi sorum olucak bu yaptığın çalışmada dikkatimi çeken beşinci boyut fragmanlarını yada başlangıcını hiç izledinmi bilmem ama otip bi çalışmamn olmuş yani üst üste katmanlar demek istediğimi umarım anlata bildim şimdi sorum onu hangi programla yapıyosun after effect lemi yoksa adobe...
  3. Yasin Kaya

Kafenin Kartvizit Çalışmas

murat kardeş o senin dediğin gibi sade kartvizitleri artık ilkokuldaki resimyapan çocuklara yaptırıyolar. devir değişti artıok kartvizitleri bi afiş veya bi katalog tarzında yapman gerekir çünkü günümüzde 10 tl ye düştü kartvizitler eskiden sade basılıyodu göz yorulmasındiye değil dört renkte...
  4. Yasin Kaya

Balkon Film afişi

tabiki deneme :) bölebi film olmucağına göre:)
  5. Yasin Kaya

karikatür üzerine

elçimize yapılan saygısızlığın yanında bi hiç
  6. Yasin Kaya

Fark var :D tahir bu yorumda Fark VAR:D
  7. Yasin Kaya

ilk broşürüm :)

Mrb Elif aramıza hoşgeldin siteanlamında değil tasarım dünyasına :D ben ze çok iyi iki çalışmada güzel olmuş gerçi müşteriler ilkini beyenir :) piyasada rahatsızlar çoktur çok uğraşırsın çok özenirsin bide yanına ölesine dandik bişi yaparsın o dandiğe hayran kalır :) neyse bence emeklemeden...
  8. Yasin Kaya

Grafik Tasarımcı nedir? Tanımını yapabilirim diyen buyursun...

Herhangi bir konu hakkında herkesin hayal edebileceği bir durumu sanatsal değerini arttırarak görsele döken kişiye grafiker&tasarımcı denir öyle ünüverste mezunu okumuş felan olmasına gerek yoktur her insanda olabilicek duygu ve hayalleri açığa çıkaran kişidir. örnek: herkes şarkı söyleyebilir...
  9. Yasin Kaya

dergi kapağım - 3

Süleyman bey çalışmalarınız denemeymiş şimdi okudum o kısmı ama bu da bence olmamış çünkü burdada çocuk iyi dekupe olmadığı için sakatmış gibi duruyo size tavsiyem photoshop taki sponge tool aracı ile bebeğin ayak ve bacakkısım larına doğal gölge vererek onu 3 boyuta indirgemeniz sanırım...
  10. Yasin Kaya

dergi kapağım - 2

Süleyman bey öncelikle kolay gelsin diyim ama malesef çalışmanız bir derği için çok amatörce kalmış ölesine kendi zevkiniz için hadi bişi çıkarıyım mantığıyla yapılmışsa idare eder ama pyasaya sunulucak bi işse malesef hiç bi özelliği olmayan bi iş diye bilirim özellikle kapak resmi eğer bu...
  11. Yasin Kaya

Photoshop Cs4 kullanıyorum tasarımlarda montajlarda corel DRAW kullanıyorum veya çok yazı varsa arka fınarı felan genelde Photoshopta yazı kısımlarını korelde
  12. Yasin Kaya

Arkadaşlar teşekkürler yorumlarınız için cafenin yazısının burenk olması kasten yapıldı çünkü cadde 313 ü direk farkettiniz zani odak orda sırıtıyo akılda kalması gerekende o zaten ayrıca kesim payına dikkat edildi ve o yuzden çok dibe yanaştım yani bu bilinçli ön tarafta adrese bakarsanız...
Yukarı Alt