yelizz tarafından yazılan mesajlar

1. yelizz

İlk kartvizit çalışmam..

adres ve tlf satırlarını bloklayıp logunun altına alırsanız bence daha güzel olucak... ilk çalışma için gayet başarılı... ;)
  2. yelizz

Sürücü Kursu İçin 3 Farklı Kartvizit

1 numaralı kartvizit güzel ama kullandığınız logo sürücü kursununa ait değil sanırım. (diğer tasarımlarınızda kullanılmadığına göre) bence sürücü kursu için pek uygun durmuyor. (?) 3 numaralı tasarımda güzel. elinize sağlık...
  3. yelizz

Menü Çalışması

eline sağlık. net bir çalışma olmuş. herşey yerli yerinde görünüyor. ( renkler dışında ;) )
  4. yelizz

Yeni Tasarımlarım....

müşteri 7 yıldır zirvede olduğunun belirtilmesini istemiş ise gayet başarılı olmuş ellerine sağlık diyorum :) araba ve motorsikletin manipülasyonuda güzel fikir. sadece 'bay ve bayan direksiyon' diye başlayan paragrafın yansımasına gerek yok diye düşünüyorum. orda başka bir paragraf olsaydı...
  5. yelizz

BroŞür ÇalışMASı

öncelikle emeğin için eline sağlık diyorum. yorumlarımsa ; -kullandığın fotoğraflar iyi değil, daha güzel görseller bulmalısın bence. -görsellerin yerleşimi gelişigüzel gibi duruyor. simetrik olmak zorunda değil elbet ama gözüde yormamalı diye düşünüyorum. ayrıca görsellerin kesimide pek hoş...
Yukarı Alt