ynserg tarafından yazılan mesajlar

1. Y

free photoshop

Yardimci olmak açlikmi herşeye herkese mutlaka bir muhalefet çikiyor yardim etmek istyom ister enayi deyin ister aççççççç:)
  2. Y

free photoshop

yapabilirim ....
  3. Y

Freelance Grafik tasarımcı arıyoruz

aynen size yapacağı işler önemli öle arıyosanız talibim..500 den fazla program biliyorum işinize yarar umarım
  4. Y

10000 adet ınsert bastırılacaktır....

market için insert bastırılacaktır tasarım hariç ..... 80 gr 8 sayfa 10000 adet fiyatları erginyurekyunus@gmail.com a mail atabilrsiniz .... iyi çalışmalar
  5. Y

corelde branda çalışma ölçüleri??

tşkler hocam ..
  6. Y

3 Kartvizitten Hangisi Güzel ?

hepside güzel ama 2 en güzeli elinize sağlık.:)
  7. Y

corelde branda çalışma ölçüleri??

s.a arkdaşlar ilk defa branda yapacam ölçüleri 6 m 4 m bunun corelde çalışma ölçüleri nedir kaç dpi da çalışılr yardımlarınızı bekliyorum ...
  8. Y

corelde sprey efekti nasıl verilir ??

hocam istediğim türden bi resim bulamadım ama şu sprey boyaların duvara verdiği şekil gibi etrafa dağılıyo o cinsten umarım anlatabilmişimdir:)
  9. Y

s.a arkdaşlar . corelde sprey efekti nasıl verilir. konularda bulamadım yardımcı olursanız sevinirim tşkler.
  10. Y

s.a arkdaşlar . corelde sprey efekti nasıl verilir. konularda bulamadım yardımcı olursanız sevinirim tşkler.
  11. Y

kartvizit tasarımım

tşkler hocam bu corelin sorunu halledeyim atacam konuyu silecem inş bulabilirsem:)
  12. Y

kartvizit tasarımım

mrb fotoları nasıl görüntüleyebiliyoruz yardım ederseniz sevinirim
  13. Y

corelde jpg ye exportta sorun...

arkdaşlar ben kartvizit tasarımı yaptım coreldraw x5 te ama bunu jpg ye export edince bozuk çıkıyor pdf de sorun olmuyor ama jpg de bozuluyo yardım ederseniz sevinirim ..
  14. Y

kartvizit tasarımım

yorumlarınızı bekliyorum ..
Yukarı Alt