yulufer tarafından yazılan mesajlar

1. Y

Freelancer AE uzmani araniyor

www.yulufer.wordpress.com
  2. Y

Adobe After Effects Projesi Editleyebilecek Kişiler Aranıyor.

www.yulufer.wordpress.com da referanslarım var 800 tl olur işi profosyonel olarak yaparım
  3. Y

Facebook Sayfamız İçin Tasarım Yaptırılacaktır

www.yulufer.wordpress.com referanslarım dilerseniz birlikte çalışırız video işleride yapıyorum
  4. Y

Dergi için Grafiker

www.yulufer.wordpres.com izleyin üzerine konuşalım motion graphic çözümleride üretebilirim sosyal ğlar için
  5. Y

Iphone ve ipad uygulamarı için 2d animasyon yapacak iş oratağı arıyorum

merhaba ilana ait animasyon tekniğini 14 yıldır yapıyorum www.yulufer.wordpress.com
  6. Y

Acil After Effects Uzmanı Aranıyor

size mail attım
  7. Y

After effects uzun metraj film projesi

Başlangıç sevisyesinde Photoshop ve After effects bilen İngilizce bilen İstanbul da ikamet eden Uzun soluklu film projesinde çalışmak isteyen arkadaşlar arıyoruz Gelen arkadaşlar lütfen portfolio sunu da getirsin Mekan Kadiköy Erc atolyedir bahariye cad nailbey sk 6/4 İrtibat Yusuf...
  8. Y

Wordpress video ekleme

http://www.pixelboard.tv/?page_id=10 video burda dediiğiniz yaptım zaten 2. yi eklediğimde göstermiyor
  9. Y

Wordpress video ekleme

Evet de sadece 1 tane ekleyebildim Digerlerini göstermiyor Eklediğim halde. Sayfa ayarında sadece 1 tane göster diye bir şey mı var acaba Çözemedim Lütfen siteye bakın
  10. Y

Wordpress video ekleme

Selam www.pixelboard.tv ye sadece 1adet video goruntuleyebiliyorum sayfada 4 yada 5 Adet video görüntulenebilir mı Sonrası için index yapılabilir mı video sayfasına bakın lütfen Teşekkürler
  11. Y

alternatif posterler

alternatif renkler çalıştım sizce hangisi daha doğru çalışma
  12. Y

poster yeni çalışma

sizce sorun var mı arkadaşlar ne olduğu anlaşılıyor mu
  13. Y

tpao logo

ilgine teşekkür ederim ben emrah yücel den çok etkikeniyorum aslında onun bir branding çalışmasında ay yıldıza perpektif vermişti aynen uyguladım best brand den sektör çalışmalarını takip ediyorum elbette ama özgün olmalı soldaki çalışmayı şartnameye göre hazırladım ama henüz göndermedim
  14. Y

tpao logo

sizce hangisi daha doğru olur yarışmaya girecek
  15. Y

Yarışmaya katılacak afiş çalışmam

haklısınız arkadaşlar ilginize teşekkür edrim yeni çalışma daha uzun sürecek ve çok daha fazla detay ve içerik olacak ama derli toplu merkezcil bir çalışma planlıyorum ben yarışma metnini bir daha inceledim
Yukarı Alt