yusua1990 tarafından yazılan mesajlar

1. Y

Ajanstan çeşitli işlerde yardımcı olacak grafiker arkadaslar arıyorum

BENDE ÇALIŞMAK İSTERİM SİZİNLE İHTİYACIM VAR GEREKLİ İŞ DENEYİMİM VAR TASARIM PROGRAMLARINI BİLİYORUM GERÇEK ANLAMDA ÇOK İHTİYACIUM VAR yunushaytaoglu@hotmail.com
  2. Y

Hatır Kahvesi - Logo tasarımı yapabilecek arkadaşlar baksın ?

Ben yaparım logoyu fiyatı uygun zaten işede ihtiyacım var profosyonel bir şekilde yaparım fiyat siz ne uygun görürseniz çünkü ihtiyacım var işee 0549 431 23 04 arasanız sevinirim iyi çalışmalar şimdi herkez kızar bana logo belli fiyat olduğu malum ama gerçek anlamda işe çok ama çok ihtiyacım var...
  3. Y

İlginç Hediyeler Sitesine Logo Acil

yunushaytaoglu@hotmail.com bende yaparım logo
  4. Y

coreldraw yada photoshop kullanan freelance acil

yunushaytaoglu@hotmail.com eklerseniz
  5. Y

coreldraw yada photoshop kullanan freelance acil

Ben sizin işinizi yapmak isterim mail attım sizi yardımcı olurum üniverste 4 sınıf öğrenciyim reklamcılık kousunda deneyimim var 0549 431 23 04 ararsanız sevinirim sizi aradım açan olmadı
  6. Y

.:: Atölyem İçin Logo ::.

Uygun derken fiyat+tasarım düzgünlüğü uygunluğu bütünlüğünü tamamlayabilecek yani logoyla markanın bütünleşmesini kastettim :))))))))))
  7. Y

Freelance iş yapıyorum ihtiyacım var

Freelance iş arıyorum grafik programların tümünü biliyorum tel:0549 431 23 04 arasanız sevinirim freelance işe ihtiyacım var çok
  8. Y

.:: Atölyem İçin Logo ::.

ben yaparım reklamla ilgili her şişleriniz uygun fiyatla 0549 431 23 04 ararsanız konuşalım bu konuyla ilgili yunushaytaoglu@hotmail.com
  9. Y

Acil Freelance Grafik Tasarımcısı

ben sizinle çalışmak itiyorum LÜTFEN FREELANCE İŞ YAPTIRMAK İSTEYEN VARSA 0549 431 23 04 ARASIN YADA eryilmaz.temizlik@hotmail.com
  10. Y

Özel Güvenlik Firması için detay içerde büyük iş

ben yapmak isterim işinizi 0549 431 23 04 arasanız size her konuda yardımcı olurum
Yukarı Alt