Yusuf Çakmak tarafından yazılan mesajlar

1. Yusuf Çakmak

Yeni Karakter Çalışmalarım

çalışmalara hayran kaldım çok başarılı
  2. Yusuf Çakmak

Başta insanlar yoktu da bilmiyorum koyunca hoşuma gitti kaldırmadım :) animasyon yapamıyordum onun pratik çalısmaları beğendiğinize sevindim
  3. Yusuf Çakmak

pratik amaçlı avatar yaptım yorumlarınızı bekliyorum.
  4. Yusuf Çakmak

Florya

efektleri photoshop ile verdim.ışık hava yer falan orjinal resimde böyle değil.renkler hava falan hepsi efekt.öğrenmeye çalısıyorum photoshopu.
  5. Yusuf Çakmak

Florya

Fotonun çekimi dahil bir çalışma
  6. Yusuf Çakmak

Binlerce Brush,action,Psd Önizlemeli

deviantartta binlerce brush,action var önizlemeli.Resimlere tıkladıktan sonra soldaki download butonundan indirebilirsiniz brush http://www.deviantart.com/#catpath=resources/applications/psbrushes&order=24 action...
  7. Yusuf Çakmak

Aynı İşlemleri Sürekli Yapmaktan Kurtulmak Actions Olarak kaydetmek

ders bana ait yüklediğim resim sitesinin linki çıkmamıs resimelrde sorun yok
  8. Yusuf Çakmak

Efektleri Style Olarak Kaydetmek

Bu dersimizde bleeding options yardımıyla yaptığımız efektleri style olarak kaydetmeyi anlatacağım. boyutlar istediğinzi gibi olabilir. çalısmamıza vereceğimiz efektleri veriyoruz.bleeding options efektlerini style olarak kaydedeceğiz. ben yukardaki gibi efekt verdim göstermek...
  9. Yusuf Çakmak

Aynı İşlemleri Sürekli Yapmaktan Kurtulmak Actions Olarak kaydetmek

photoshopta aynı işlevleri sürekli baştan yapmaktan sıkıldıysanız actions olarak kaydedin tek tusla otomatik olarak yapın.Bu dersimizde bunu anlatmaya çalısacağım... window>actions a tıklayarak açabilirsiniz. name kısmına istediğimizi yazıyoruz. function key kısmıyla actionsumuza...
  10. Yusuf Çakmak

Atatürk Brush

güzel paylasım
  11. Yusuf Çakmak

Resimin Kenarını Kıvırma

resimlere tıklarsanız daha büyük şekilde görürsünüz ;)
  12. Yusuf Çakmak

Photoshopla Evil Yapımı

Link mefta :(
  13. Yusuf Çakmak

Güne Göre Özlü Sözler EkLemek İSteyenLEr içeri :)

Ekleyeceğiniz yere göre değişir....Normal bir Template mi yoksa Scripttemi ekliceksiniz ona göre eklenceği yer ve şekil değişir...
  14. Yusuf Çakmak

Yuko İsland

Zaten parıltı vermeye çalsıtım :D :D yorumun için tşkler
  15. Yusuf Çakmak

Yuko İsland

Duvar kağıdı çalısmam yorumlarınızı bekliyorum
Yukarı Alt