ZekiArslan tarafından yazılan mesajlar

1. Z

2.Kartvizit çalışmam.

Paint ? Yorum istemişsin. Ben bu işte iyi değilim ama sen benden de betersin. Bunu eğer photoshopta yaptıysan israf. Nazil olamayacağım ben. İlk yorumda ki adama saçma sapan cevap vermişsin.
  2. Z

Renk Dalgası.. Yardım

Yok mu yardım edecek ?
  3. Z

Renk Dalgası.. Yardım

Merhabalar öncelikle forumda önceden takılıyordum bazı sebeplerden dolayı bırakmıştım. Şimdi benim bir ödevim var ve logo yapmam gerekiyor. Hemen hemen tamamladım ama yapmak istediğim küçük bir ayrıntı kaldı. Ülkelerle ilgili bir logo ve üzerinde 8 yıldız var. Yuvarlak zemin üzerinde 8 tane...
  4. Z

wings of war

Beğendim :) Alakasız olabilir ama acaba imzanızda kullandığınız fontu öğrenebilir miyim?
  5. Z

Bunu beceremiyorum !!!

Linkte sorun yok. Tamamını kopyalayıp öyle gidin adrese. Ben bu işlerde yeniyim. Demek istediğinizi de tam anlamadım. Sanırım bilgi girilecek kutulardan söz ediyorsunuz ? Eğer öyle ise bu photoshop ya da başka bir programla yapılmıyor. Bildiğim kadarıyla kodlar ile oluyor.
  6. Z

3 boyut Denemem

@Hüseyin ALPALTUN Teşekkür ederim.
  7. Z

3 boyut Denemem

Harflerin üzerindeki deseni nasıl yaptınız ?
  8. Z

İlk konum, ilk sayılabilecek tasarımım.

Umut Pastırma

@Murat VARDAR Anladım, uyarınız için teşekkür ederim. Açıkçası okumadım ve bilmiyordum bold ve renk kullanımının yasak olduğunu.
  10. Z

Umut Pastırma

Güzel olmuş, beğendim. Fakat benim gözüme hoş gelmediği için söylemek istiyorum. Türkiye'nin her yerine 24 saatte kargo ile ürün teslimatı yapılır. İbaresinin sağ ve sol tarafındaki logolar birbirine daha uyumlu hale getirilebilir mi ? Yani korkmaz mavi kutu içinde diğeri ise daha farklı...
  12. Z

Cloud Logo Denemesi

@Adem GÖRDÜK Siz olayı çözmüşsünüz işte :) Ben hayranlıkla çalışmaları inceliyorum fakat sizler bu olayı çoktan aşmışsınız. Darısı başıma inşallah.. Logoyu küçültme konusundaki açıklama bu tasarımı ben yapsam hayatta aklıma gelmezdi. Geniş düşünüyorsunuz.. Sanırım tecrübeden...
  13. Z

Serbest Çalışma

Sende benim gibi yenisin :D Geliştirmemiz lazım kendimizi.. Farklı tasarımlar farklı uygulamalar.. Çok çalışmamız lazımm çokk :)
  14. Z