ZEN tarafından yazılan mesajlar

1. Z

Sizce en iyi komedyen hangisi?

bence hiçbiri Şener Şen'in eline su dökemez, yaşayan efsane Şener Şen...
  2. Z

Hangi Takımlısınız ?

tabiki fenerbahçe
  3. Z

Forum Üyelerimiz Hangi Şehir'den !

bosphorus... :)
  4. Z

Typo_fight

tankın içine de savaşa hayır yazsaydın Black bir fontla süper olacakmış ellerine sağlık :)
  5. Z

okul için yaptığım KİTKAT reklam afişi

bu önemli: noktalama işaretlerinden önce boşluk verilmez... Çalışma için söyleyebileceğim; daha fazla çalışarak çok daha iyi olabilir. kolay gelsin
  6. Z

yeni çalışmam (A5)

öncelikle yazılar okunmuyo... 1. sağ taraftaki çantalı adamı kaldırmanı öneririm çok gereksiz duruyo. 2. soldaki yazıların bir kısmını adamın olduğu yere koyabilirsen daha iyi olabilir. ayrıca ikitane slogana gerek yok ya Başarıya giden yol'u kullan ya da Geleceğiniiz bizimle belirleyin'i
  7. Z

egzersiz ve spor hareketleri - bayan - (1600x1200)

teşekkürler paylaşım için...
  8. Z

Ne Kadar Doğru Dersiniz ?

her yaşın ayrı güzelliği vardır... önemli olan güzel olmak değil güzel bakabilmektir bence. Milan Kunder gibi insanların her söylediği şeyin doğru olduğunu sanmıyorum
  9. Z

selam

hyPer darKness, hoş bulduk
  10. Z

Bayanlar daha mı iyi tasarımcıdır ?

düşünüyorum düşünüyorum... aklıma en azından türkiyede büyük başarı kazanmış iyi bir bayan grafik tasarımcı gelmiyo... hayalinden başka :D (şaka) ama erkek olarak düşündüğümde birçok kişiyi biliyorum. bunu dikkate alırsak erkekler bu konuda daha başarılı sanırım demek isterdim fakat...
  11. Z

Coca Cola için afiş tasarımım

kullanılan renkler firmanın kimliğine hitap etmiyo, ve Coca Cola hayatın tadını CocaCola ile yakala... gibi okunuyo... iki tane cola yazısı gereksiz.
  12. Z

insan resimleri

herkesin zaman ihtiyaç duyacağı fotolar. teşekkürler
  13. Z

selam

CNM, st_anger_turk hoşbulduk
  14. Z

selam

teşekür ederim eminecik hoş bulduk...
  15. Z

selam

herkese merhaba, aranızda olmak çok güzel. şimdiden teşekür ederim,