zerr6666 tarafından yazılan mesajlar

1. zerr6666

Gürbilek Petrol - Logo Tasarımı

logo hakkında yorumlar isteniyor .. ezbere ve sağdan soldan topladıgıınız bılgılerle konusuyorsunuz... diyerek yorumlar değersizleştiriliyor. bu matematik ilmi degil ki tek bir dogru formülü olsun.. elbette farklı fikirler olacak
  2. zerr6666

Renk seçimi

yada colorcop diye harika bir programcık var onu kullanabilirisin her şeyin rengini kolayca farklı renk formatlarında alabilirisin
  3. zerr6666

Illustrator ile Manga Karakalem Çizim-> Dijital Renklendirmelerim-Yoruichi&Rukia

1. çalışmayı çok begendim. tebrikleri.
  4. zerr6666

Logo Çalışmam

çok karşık oldugunu düşünüyorum.. Kolay gelsin çalışmalarında başarılar dilerim.
  5. zerr6666

İlk Adobe Illustrator denemem

gözlük efekti biraz zayıf kalmış belki bir yansıma görüntü koyabilirdin gözlüge ama ben begendim. erken safhalarda olab biri için harika...
  6. zerr6666

EKİP-1 Dizisi "Akif & Ebru" AFİŞ Çalışmam

evet polis haftası.. Öyle bir yarışma yok ve malesef EGM'nin tasarımları çok kötü.. Basın Protokol Daire diye bir birim var onlar tasarlıyor ama tasarımlar ortada... senin bakış açın daha sivil olacaktır ama sistemde sorun var
  7. zerr6666

Dizüstü Önerisi Lütfen

mac pro al derim... haaa gardaşım paran varsa Air'de olur... ben çok memnunum Mac'den.. tabiki mac os'den
  8. zerr6666

EKİP-1 Dizisi "Akif & Ebru" AFİŞ Çalışmam

çok güzel olmuş.. tebrikler 10 nisan polis afişlerini yapsan.. eminim (bir sivil gözü ile) ortaya güzel şeyler çıkartırsın her şey çok özenli, polis arabasının önünde panjurun üzerindeki arma yamuk..
  9. zerr6666

Hümeyra Can Logo

yapım geregi begenmeyip hata bulmak gibi bir kişiliğe sahibim ama aradım bulamadım
  10. zerr6666

Candy Cane

çok başarılı tebrikler...
  11. zerr6666

Şaşırtıcı-SS Doğa - 24xJPGs

teşekkürleeeer !!!!
  12. zerr6666

Şaşırtıcı-SS Türkiye Stock28xJPGs

sagooooool teşekkurler
  13. zerr6666

Sinematik Efekt ile Afiş Yapımı

Bir kardeşim çıksa da şunu Türkçeye çevirse... güzel olmaz mı :s8:
  14. zerr6666

Grafik Tasarımcı Nasıl Olunur?

1-Grafikerliği yerlerde süründürenler bir kelime bile yazmıyor.diyen üstada saygılarımı sunuyorum... amma velakin bu tartışma görmekteyim ki “Alaylı-mektepli " Tartışmasına dönüşmüş... Bu tartışma Askeriyede osmanlı ordusunda vardı hala askeriyemizde devam eder... Sanatta Konservaturalı...
  15. zerr6666

Poster çalışmam

çok güzel olmuş tebrikler amma velakin en üst sol köşe çok boş duruyor bence orayada bir bulut fırçası atmalısın... :s8:
Yukarı Alt