zgrafiker tarafından yazılan mesajlar

1. zgrafiker

Türkiye haritası vektörel cdr

teşekkürler dostlar..
  2. zgrafiker

kartvizit tasarımları

sizce hangisi güzel ? karar veremedik de...
  3. zgrafiker

freehand den corel e geçiş

PDF yapınca daha kolay olur
  4. zgrafiker

Hangi Vektör Programı?

her yönüyle tartışmasız corel,
  5. zgrafiker

CorelDraw Laptop Sorunu

sorel x4 değil tabii corel x4
  6. zgrafiker

corel draw için toolbox açıklamaları

Grafik tasarım - corel de toolbox ve menü açıklamaları TOOLBOX: SHAPE TOOL (F10) Shape Tool: Düğüm noktaları sayesinde objelerinizin, metinlerinizin üzerinde müdahale ederek biçimini değiştirebilirsiniz. Knife Tool: Bu aracı kullanırken herhangi bir düğüm noktasına ihtiyacınız yok. Kesme...
  7. zgrafiker

antalya da halen iş arayan bir grafiker

uygun bir iş bulana kadar arayacağım
  8. zgrafiker

antalya da halen iş arayan bir grafiker

permalink 15 yıldır grafiktasarım ile uğraşmaktayım ajans ve matbaa deneyimim var antalya da ikamet etmekteyim Kullandığım programlar: corel draw, photoshop, PC Katalog, el ilanı, afiş, broşür, kitap, dergi, gazete, tabela v.s. her türlü grafik tasarımı yaptım işyerinizi anlatan mail...
  9. zgrafiker

Grafikerler.Org Üyeleri ve Yöneticileri Ne Kullanıyor? Mac mi yoksa PC mi ?

mac mi pc mi yaygın satış noktaları ve servis noktaları, fiyatı ve kullanım rahatlığı açısından tabiki tercihim PC her ne kadar şu an da mac kullanıyor olsam da
  10. zgrafiker

Grafik tasarım - antalya da iş arıyorum

15 yıldır grafiktasarım ile uğraşmaktayım grafikerim grafik tasarım - grafikerim antalyada iş arıyorum çeşitli ajans ve matbaalarda çalıştım şu anda antalya da ikamet etmekteyim Kullandığım programlar: corel Draw, photoshop Katalog, el ilanı, afiş, broşür, kitap, dergi (okullar ve sivil toplum...
  11. zgrafiker

antalya da iş arıyorum grafikerim

15 yıldır grafik tasarım ile uğraşmaktayım Grafik tasarım - grafikerim antalyada iş arıyorum çeşitli ajans ve matbaalarda çalıştım şu anda antalya da ikamet etmekteyim Kullandığım programlar: corel Draw, photoshop Katalog, el ilanı, afiş, broşür, kitap, dergi (okullar ve sivil toplum...
  12. zgrafiker

corel de toolbox ve menü açıklamaları

bu konuyu tekrar aktif etmek gerektiğini düşündüm de !
  13. zgrafiker

grafikerim antalyada iş arıyorum

ilanım halen geçerlidir ilgilenenler mail adresime mail gönderirlerse cv gönderebilirim
  14. zgrafiker

grafikerim antalyada iş arıyorum

15 yıldır grafik tasarım ile uğraşmaktayım çeşitli ajans ve matbaalarda çalıştım şu anda antalya da ikamet etmekteyim Kullandığım programlar: Corel Draw, Photoshop Katalog, el ilanı, afiş, broşür, kitap, dergi (okullar ve sivil toplum kuruluşları dergileri), gazete, tabela v.s. her türlü...
  15. zgrafiker

Hangi Vektör Programı?

ben de corelcilere katılıyorum Corel Draw 3.0 ten beri corelciyim
Yukarı Alt