Zuhal Öz tarafından yazılan mesajlar

1. Zuhal Öz

Logo Tasarimlari-CIRAD

Arkadaslar 2 tane daha logo yaptim bugün,onlari da yorumlarsaniz sevinirim.Bu hafta sonuna kadar karar vermem lazim.Her türlü elestiriye acigim.:o
  2. Zuhal Öz

Corel ile Illustrator...!

Evet ben de ders olarak paylasilmasini istiyorum bu tarz calismalarin,vaktiniz varsa tabi ki Calismalardan 1 ve 2 etkileyici,tebrik ederim
  3. Zuhal Öz

illustrator - mascot çizimi

Cok tatli bir ari:) Arka plan rengi biraz uyumsuz sanki. Tebrikler
  4. Zuhal Öz

Lübnan Uluslararası İslam Konferansı Afişi

1. daha güzel,cok hos ve ciddi gözüküyor,denecek pek bisey yok.Tebrikler
  5. Zuhal Öz

7 Renk Cafe Menü

Gayet güzel hosuma gitti benim de ,tebrikler. Ama ilk izlenimim olarak renkler birbirine cok yakin oldugundan sanki biraz canlandirmaya ihtiyac varmis gibi geldi.Özellikle afiyet olsun cümlesi kaybolmus gibi.Bence koyu bir renkle biraz canlandirma yapilabilir,mesela turuncu ve mor uyumu cok hos...
  6. Zuhal Öz

katalog çalışması - kapak tasarımı

Bu da benden olsun;) http://rapidshare.com/files/175501329/Giessen-VSP_RZ_12F2.jpg.html
  7. Zuhal Öz

Yumurta Etiketi

Daha detayli yorum yapabilmemiz icin resmi büyük yükleyebilirseniz iyi olurdu.Fotograf güzel ama arka zemin rengi daha canli olsaydi sari tonlarindan farkli olarak,daha iyi olurdu bence.
  8. Zuhal Öz

Logo Tasarimlari-CIRAD

Yorumlar icin tesekkür ederim,calismaya devam ediyorum.
  9. Zuhal Öz

Logo Tasarimlari-CIRAD

Arkadaslar chip üreten bir firmanin veritabani icin olusturdurdugum logo tasarimlari bunlar.Profesyonel olarak bu isle ugrasmiyorum,sadece tez icin logo yapmam gerekiyordu.Ama profesyonel elestirlerinizi bekliyorum.:) (Renklerin yesil ve mavi agirlikli olmasi gerekiyordu.)
  10. Zuhal Öz

Karabekir Döküm logo çalışması

Ben de 4. logoyu begendim.Ama digerleri de gayet hos.
  11. Zuhal Öz

Şeyma Kartvizit Tasarımı

Cok sevimli,renkler ve yazilar güzel.
  12. Zuhal Öz

kendime yapığım logo

Renk secimi gayet güzel.Belki S harfi E harfinin icinden gecirilebilir,degisik denemelere acik.
  13. Zuhal Öz

lale çiçekçilik

Aslinda ilk calismayi renkleri disinda ben kötü bulmadim.Orada gözümü rahatsiz eden tek sey"cicekcilik"yazisiydi.Yukarida ebru sanatinin en klasik figürlerinden olan lale ve eskilerde cok kullanilan üzeri yuvarlak pencereyle bir uyum yakalamis,ama cicekcilik yazisinin fontu degistirilerek üst...
  14. Zuhal Öz

İlk Logo Çalışmam - Tekno Plastik

Bence ilk calismada okunma zorlugu vardi "O" nun arkasindaki yuvarlak dolayisiyla,ama ikinci calismada en sondaki sade ve hos görünüyor.Belki mavi yerine baska bir renk kullanilirsa,kirmizi ya da turuncu daha iyi olabilir,daha sicak bir görünüm icin. Basarilar.
  15. Zuhal Öz

Edicafe Logo çalışmalarım

7 baya farkla önde,ama 5 numara da gayet hos.Renk secimi gercekten cok zevkli bence.Belki Cafenin "c" si fincanla birlestirilebilirdi.(nacizane fikrim) Basarilar.
Yukarı Alt