ÇALIŞMA HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK YEPYENİ BİR SİSTEM:
 BİREVISION

Yazar Tarih: 23 Ocak 2016

AJANSLARIN, TASARIMCILARIN, MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNİN VE MARKALARIN ÇALIŞMA HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK YEPYENİ BİR SİSTEM:
 BİREVISION

İş dünyasında başta kurumsal firmalar olmak üzere; iletişim ve pazarlama 
 sektöründeki reklam ajansları ile freelance çalışan tasarımcılar için özel olarak 
 geliştirilen uygulama “BİREVISION” çalışma hayatını kolay, zevkli ve anlaşılabilir hale getiriyor.
Görsel revizyon ve iş takip sistemi BiREVISION; ajans, tasarımcı, müşteri temsilcileri ve markalar arasındaki iletişimi kolaylaştıracak çözümler sunuyor. İş dünyasında başta kurumsal firmalar olmak üzere; iletişim ve pazarlama sektöründeki reklam ajansları ile freelance çalışan tasarımcılar için özel olarak geliştirilen uygulama BiREVISION çalışma hayatını kolay, zevkli ve anlaşılabilir hale getiriyor. 1 yılı aşkın süredir hizmet veren BiREVISION platformu; özellikle reklam ve pazarlama dünyasındaki kişi ve kurumlara hitap ediyor.

İletişim sektöründeki taraflar arasında yazılı ve görsel olarak sunulan tüm revizyonları takip ederken; verimliliği artıran BiREVISION, pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Temel olarak; özel bir “account” üzerinden çalışmaların e-posta kullanmadan çevrim içi sohbet özelliği ile sunulan sistem sayesinde tasarımcı ve müşteri temsilcileri, işlerini çok daha kolay takip edip, müşterilerine istemiş oldukları revizyonlarını anında iletebiliyor; hangi müşteri için ne kadar çalıştığını görüp, dosyalarını bulut üzerinde güvenli bir şekilde saklayabiliyor. Üstelik BiREVISION ile sisteme dahil olan herkes, tüm revizyonları geçmişe dönük bir şekilde inceleyip kontrol edebiliyor. Sistem, merkezi kontrol sistemi ile kullanıcıları mail trafiğinden kurtardığı gibi çalışanların da günlük aldıkları e-posta sayısını da oldukça azaltıyor.

BiREVISION freelance tasarımcılar için ücretsiz!

Sistemi kullanmak kadar satın almak ve uygulamanın da çok kolay olduğunu belirten proje yöneticileri, tanıtım amacıyla freelance tasarımcılara yazılımı ücretsiz olarak sunuyor. Dileyen herkes app.birevision.com adresi üzerinden sisteme dahil olabiliyor. BiREVISION ayrıca 5 farklı dil seçeneği de sunuyor.

Birevision_bb

BiREVISION iş hayatını nasıl kolaylaştırıyor?


Gelişmiş Revizyon Kontrolü

BiREVISION ile projeleriniz arasından seçeceğiniz görseller arasındaki farklar rahatlıkla incelenebiliyor. Platformun görüntü işleme teknikleri sayesinde tek bir pixel değişikliğini bile gözden kaçırmak mümkün olmuyor.

Birevision_bb

Birevision_bb

BiTracker ile Zaman Yönetimi

Projeler için harcanan zamanı; başlangıç aşamasından, tamamlandığı ana kadar ölçebilen, bu sayede hangi projenin, hangi zaman diliminde, ne kadar sürede tamamlandığını açıkça ortaya koyan BİREVISION; BiTracker isimli özel yazılım sayesinde zamanı daha verimli bir şekilde yönetmeye imkan veriyor.

Akıllı Personel Yönetimi

Geniş raporlama sistemi sayesinde ekipler ve kişiler kolaylıkla yeni işlere yönlendirebiliyor; böylece verimin eksik olduğu alanlarda neden-sonuç ilişkisi ile farklı stratejik önlemler alabiliyorsunuz.

Yüksek Verim

BiREVISION kullanılarak iş yoğunluğu hesaplaması da yapabiliyor. Kullanıcı iş geçmişlerini gelişmiş raporlama sistemi aracılığı ile inceleyerek verimliliğinizi artırmanız sağlanıyor.
Google Calendar, Dropbox ve Google Drive ile Entegrasyon

Araç, hayatınızı kolaylaştıran birçok yazılım ile tek tıkla entegre olabiliyor. Google Calendar ile tüm aktivtelerinizi takip ederken, Dropbox ve Google Drive ile tüm projelerinize dilediğiniz yerden ulaşabiliyor, güvenli bir şekilde saklayabiliyorsunuz.
Performans Raporlama Sistemi

Geniş açılımlı bir raporlama sistemi ile zaman, tasarımcı, müşteri gibi kırımlarda detaylı raporları tek bir tıkla görüntüleyebiliyorsunuz.

E-Posta Yönetimi

BiREVISION, zamanı verimli kullanmanıza engel olan ve gereksiz mail trafiği yaratan e-posta yazışmalarını devre dışı bırakıyor. Böylece müşterileriniz ile daha sağlıklı ve güçlü ilişkiler kurarken, zaman tasarrufu sağlıyorsunuz.

Farklı Cihazlarda Kullanım

BiREVISION farklı cihazlar üzerinden takip edilebiliyor. Bu sayede projelerinizi dilediğiniz yerde görüntüleme, güncelleme ve kontrol edebilme imkanınız oluyor.
Proje Bazlı İletişim

Projenizde tanımlı olan müşteri, müşteri temsilcisi ve tasarımcı gibi farklı kişilerin ortak bir platformda buluşarak, sürekli olarak iletişim kurmasını sağlayabiliyorsunuz.

Birevision_bb

Dijital pazarlama sektörünün en büyük sorunlarından biri olan zaman yönetimi konusunda önemli kolaylıklar sağlayacak olan BiREVISION; ajans, freelancer ve marka tarafında iletişim süreçlerini rahatlatacak gibi görünüyor.

BiREVISION hakkında detaylı bilgiye uygulama web sitesinden ulaşabilir; sistem hakkında faydalı açıklamaların yer aldığı yardım kanalını ise şuradan takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Kullanım ve Kayıt için

http://app.birevision.com
Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin

www.birevision.com


slm@birevision.com

http://www.facebook.com/birevision


http://www.twitter.com/birevision
Yardım Video Kanalı
http://bit.ly/1LDLMKY

 

Grafik Haber