Creative Days‏

Yazar Tarih: 20 Mayıs 2013

Adobe Creative Days, yaratıcılığın sınır tanımadığını görmeniz için size eşsiz bir fırsat sunuyor. Eğer yaratıcı işler yapmak istiyorsanız,kreatif işlerde çalışıyorsanız, Creative Days’i kaçırmak istemezsiniz. Yaratıcı dünyanın öncüleri, tasarımcılar, geliştiriciler, video uzmanları, fotoğrafçılar ve daha fazlası Creative Days’de olacak. Takviminize not alın ve şehrinizdeki etkinliğe katılmak üzere davetiye almak için başvurun!

 

Screen Shot 2013-05-19 at 13.04.19

 

 

rufus

Rufus Deuchler

İlgi alanı yaratıcı teknoloji olan, Adobe Systems için hizmet veren Dünya Çapındaki Kıdemli Tasarım Evangelisti Rufus Deuchler tecrübesiyle çok özel bir alanda lider konumuna yükselmiştir. Kurumsal ve editoryal tasarımcılık konusunda deneyime sahiptir ve Adobe uygulamalarını kullanarak 20 yılı aşkın pratik deneyimini yaratıcılık alanına taşımaktadır. Rufus, dünya genelindeki büyük ve küçük çaplı izleyicilere kapsamlı ürün sunumları sağlamaktadır. İtalya’da yaşayan Rufus, yazılım evangelisti olarak görevini dünyayı dolaşarak daha da ileriye taşımaktan keyif almaktadır.

paul

Paul Trani

Paul Trani, Adobe Systems’ta Geliştirici Evangelist’tir. Tasarımcılara ve geliştiricilere masaüstü, mobil ve tablet aygıtları için ödüllü çalışmalar oluşturmak üzere Flash ve HTML5’i nasıl kullanacağını gösterme konusunda bir uzmandır. Paul, on yılı aşkın süredir Adobe Onaylı bir Eğitmen olup yalnızca Adobe’nin değil Lynda.com’un da en iyi yazarlarından biri olarak kabul edilir. Yayınlanmış çalışmalarına Pro Android Flash (APress) dahildir. Ayrıca, hem Android Market hem de iTunes’da bulunan birçok uygulama yayınlamıştır. Paul, Adobe’ye katılmadan önce Denver bölgesinde birçok ödüllü şirket için çalışmıştır. Bu şirketlerde video, baskı, web ve mobil alanlarında sayısız projede çalışmaları olmuştur.

jason

Jason Levine

Adobe’nin Dünya Çapındaki Evangelisti olan Jason Levine, dünyayı dolaşarak Adobe Creative Suite Production Premium’u tanıtmakta ve bununla ilgili eğitim vermektedir. Levine; BBC, RTL ve SVT dahil olmak üzere Avrupa ve Asya’daki en önemli yayın kuruluşlarından bazılarında eğitim/iş akışı oturumları gerçekleştirmiştir. Jason, Adobe’den önce ülke genelindeki stüdyolarda tam zamanlı kayıt mühendisi olarak çalışmıştır. Çok sayıda türden yüzlerce kaydın düzenlemesini yapmış, BoodahJooMusic Publishing’in oluşturulmasını teşvik etmiştir. Jason, 2005 yılından beri, San Francisco ve Sydney dahil olmak üzere bu bölge arasında kalan her yerde 100.000’den fazla kişiye sunum yapmıştır.

Ömer YILDIZ