Eti Bilgisayar FESPA EURASIA 2015 Açıkhava Reklamcılığı Fuarı’ndaki yerini aldı.

Yazar Tarih: 16 Aralık 2015
FESPA EURASIA 2015 Açıkhava Reklamcılığı Fuarı

Corel™ Türkiye Distribütörü Eti Bilgisayar, bu sene de İstanbul Fuar Merkezi CNR’da gerçekleşen FESPA EURASIA 2015 Açıkhava Reklamcılığı Fuarı’ndaki yerini aldı.

Eti Bilgisayar Genel Müdürü Ahmet Yanıkoğlu fuardan memnun ayrıldıklarını ifade ederek sözlerine şu şekilde devam etti:

“Bildiğiniz gibi sektörün yazılım merkezi olan Eti Bilgisayar, diğer dikey segmentlerde olduğu gibi iç ve dış mekan reklamcılık segmentinde de oldukça rağbet gören ürün gruplarına sahip. Bu sebeple FESPA gibi fuarlarda bulunmak, görünür olmak, müşterilerimiz ile yüzyüze temas etmek oldukça değerli bir deneyim.

Ne mutlu bize ki, sektörün tüm değerli profesyonelleri ile aynı çatı altında buluşmanın ötesinde onlardan olumlu geri dönüşler aldık. Değerli görüş ve tavsiyelerini dinledik. Bu sıcak buluşmalar tüm taraflar için olumlu sonuçlanıyor. Bu fuarda yer alanların ve ziyaret edenlerin neredeyse tamamına bayrak ürünümüz CorelDRAW Graphics Suite X7’nin yanı sıra CorelCAD, Corel Paintshop Pro, Corel Painter, Corel Technical Suite ve Website X5 yazılımlarını tanıtma fırsatı bulduk.

Fuarda CorelDRAW Graphics Suite X7 kampanyamız çok rağbet gördü ve biz de kampanyayı 18 Aralık 2015 tarihine kadar uzattık. Standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimiz geleneksel macun şekerinin tadına bakarken ürünlerimiz ile ilgili bilgiler edindiler. Ürün satın alanlar ayrıca çarkıfelek çekilişine katılarak hem eğlenceli anlar yaşadı hem de sürpriz hediyeler kazandılar.

Yazılımlarımızın hem kalıcı lisans hem de yıllık kiralama şeklinde opsiyonel olarak sunulması, problemlerde yanlarında olan bir destek ekibimizin olması kullanıcılarımızın en çok takdir ettiği hususlar olarak not ettik.

Sekörümüzün sıkıntılarını görmezden gelemeyiz tabii ki. Hepimizce malum ve yaygın olan bir korsan yazılım kullanımı söz konusu. Bu konuda da ülke olarak oldukça yol kat etmemiz gerektiğini görsek de, farklı bölgelerin sektörel dernek, oda ve kuruluşlarının temsilcilerinin konuyla ilgili uyumlu yaklaşımları bizleri mutlu etti. İlerisi için farklı projeler oluşturma konusunda fikir birliğine vardık. “

Grafik Haber