Görsel Sanatlar Akdemisi Uludağ Üniversitesi’ndeydi.

Yazar Tarih: 06 Mayıs 2016

Daha önce duyurusunu yapmış olduğumuz “Görsel Sanatlar Akademisi Marvelous Designer Seminerleri” (04.05.2016 tarihinde)  Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü binası Ahmet Rasim Büyüktür Seminer Salonunda gerçekleştirildi.
Öncelikle bizi davet eden ve seminere katılım gösteren başta Sayın;
Doç.Dr. Yasemin KAVUŞTURAN‘a ve değerli öğrencilere teşekkür ederiz.
Seminere büyük oranda katılım olması elbette ki bizleri mutlu etti.
Etkinlik öncesi yarım saatlik bir seminer toplantısı sonrasında seminerimize başladık.
Bu etkinlikte Marvelous Designer’in tüm nimetlerini tekstil öğrencilerine anlatmak şöyle dursun gayet verimli ve zevkli bir organizasyon oldu.
Seminerde konuşmacı sayın Ömer Yıldız‘ın 1 saat boyunca verdiği bilgiler, gerek değerli katılımcı hocalarımız gerekse tekstil öğrencileri tarafından notlar alınarak takip edildi.
Etkinlik konusu tamamen interaktif olarak ve bilgisayar destekli bir ortamda, program üzerinde uygulamalı olarak bazen de sunum şeklinde tamamlandı.
Konuşma sonunda ise sayın hocamız Ömer Yıldız, yaklaşık 1 saat zarfında Tekstil Mühendisliği öğrencilerinin sorularını soru-cevap şeklinde yanıtladı.
Böylece Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümü öğrencileri Marvelous Designer ile hayal dünyalarının kapılarını nasıl aralayabileceklerinin formülünü elde etmiş oldular.
Bu organizasyonda emeği geçen ve varlık gösteren tüm katılımcılara en derinden teşekkürlerimizi sunarız.
Umarız bu tür organizasyonların devamı gelir ve Görsel Sanatlar Akademisi olarak Marvelous Designer’i tüm kurumlarda insanlara tanıtabiliriz.

Grafik Haber