” İŞ GARANTİLİ ” Storyboard Karakter ve Konsept Tasarım Eğitimi

Yazar Tarih: 23 Nisan 2016

” İŞ GARANTİLİ ” Storyboard Karakter ve Konsept Tasarım Eğitimi 30  Nisan 2016’da Başlıyor

Gösterge Bilim ve Sanat Akademisi vermiş olduğu eğitimlere bir yenisini daha ekliyor. 30 Nisan 2016 tarihinde storyboard, karakter ve konsept tasarım alanında çok kapsamlı bir eğitim modeli başlatıyor.

Afis

Storyboard, karakter ve konsept tasarım programlarını tek bir sistemde toplayan akademinin doksan saat sürecek olan eğitiminde, katılımcılar üç ayrı programda temel ve ileri seviye eğitimler alarak profesyonel olarak mezun olacaklar. Gösterge Bilim ve Sanat Akademisi eğitmen kadrosunda da alanında uzman isimleri bünyesinde bulunduruyor.  Yurt içinde ve yurt dışında bir çok önemli projede çalışmış olan bu isimler arasında dünya çapında izleyici kitlesi olan ve hemen hemen herkesin sıkı takip ettiği Game of Thrones ekibinde yer almış olan isimlerin olması akademinin bu işi ne kadar önemsediğinin bir göstergesidir.

Yeni başlayacak olan Storyboard, karakter ve konsept tasarım eğtimlerini de yer alan eğitmenlerden bahsedecek olursak;

Storyboard: Günhan Emrah Sönmez

Karakter ve konsept tasarımı: Kaan Demirçelik

Zbrush: İlhan Yılmaz

Şayet siz de “çizim yeteneğinin olmadığını” düşünenlerdenseniz hiç üzülmeyin, akademi bu yeteneğin sonradan keşfedilebileceği hatta kişinin de kendisini keşfedeceği konusunda oldukça iddialı.

İŞ GARANTİSİ

Sektörde ciddi bir açığın olması sizlere yeni bir kariyer fırsatı sunuyor.

Akademi doksan saat süren eğitimin sonunda katılımcılardan final projesinde başarılı olanlara istihdam garantisi de veriyor.

KarakterKonseptStory Storyboard Afis

 

Eğitim döneminizin sonunda görsellerde yer alan bu tasarımların arasında sizlerin yapacağı çalışmaların da olmasını ister misiniz?

Bilgi İçin : 0216 912 00 09 / www.gbsa.com.tr

 

Bu Bir Sponsor İlandır.

 

 

Grafik Haber