PhotoKey 7 Pro ile yeşil ekran önünde çekilen fotoğrafları anında dekupe edin

Yazar Tarih: 27 Ocak 2016

PHOTOKEY SİZİ HAYAL ETTİĞİNİZ HER YERE TAŞIR

İster ayrı uygulama olarak, isterse bir Photoshop* eklentisi olarak kullanabileceğiniz PhotoKey 7 Pro, yeşil ekran önünde çekilen fotoğrafları anında istediğiniz bir arkaplan resminin üstüne yerleştirir, üstelik ışık ve tonları otomatik olarak ayarlayarak.

*Adobe Photoshop CC ve CC2014/5 (sadece 64-bit)

Fotoğraflarınızı kırpıp istediğiniz arkaplan resmi üzerine yerleştirerek, dağ tepelerinden tropik sahillere ya da dünyadaki farklı şehirlere yolculuk yapın. PhotoKey 7 Pro sizi ve müşterilerinizi nereye isterseniz oraya taşır. Bir derginin kapak yüzü olun, isterseniz aya bayrak dikin veya dünya kupasında gole koşun – PhotoKey 7 Pro hayallerinizi hayata geçirir.

Profesyoneller güveniyor! PhotoKey dünyanın en popüler yeşil ekran yazılımdır ve yüzbinlerce resmin oluşturulması için kullanılmıştır. Fotoğrafçılar tarafından fotoğrafçılar için tasarlanan PhotoKey,müşterilerimizin % 97’si tarafından tavsiye ediliyor.

Fotoğrafçılar için tasarlandı

Bilgisayardan uzaklaşın ve fotoğraflarınıza odaklanın. PhotoKey 7 Pro’nun, stüdyonuzdaki bir portreyi düzenlemekten, bir etkinlikte çekilen binlerce fotoğrafı işlemeye çok işleri yapmasına izin verin.

photokey-7

İhtiyaç duyduğunuz her şey bir yerde

Kendi tarzınızda çalışın! Filtreler, katmanlar ve metinlerle kendi benzersiz resimlerinizi ve şablonlarınızı tasarlayarak hayalgücünüzü serbest bırakın.

photokey-6

Detaylı bilgi için tıklayın

Ücretsiz deneme sürümünü indirmek için tıklayın

Bu benzersiz uygulama sadece 299 USD+KDV.

Grafik Haber