Arama sonuçları

1. M

Bu tasarımı Corel'de nasıl çizebilirim?

@Hüseyin ALPALTUN Cevabınız için teşekkürler bende aslında o güneş ve çevresi için bilgi almak istiyorum.
  2. M

Bu tasarımı Corel'de nasıl çizebilirim?

Bu tasarımı corelde nasıl çizebilirim arkadaşlar?
  3. M

Haber scipti için hazırladığım arayüz

4 günlük uğraşımın sonunda ortaya çıkan çalışma arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.
  4. M

Bir firma için yaptığım imsakiye çalışmam

Merhaba arkadaşlar, Öncelikle tasarım hakkındaki görüşlerinizi almak istiyorum daha sonra baskı konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Ben bu çalışmayı CMYK renk ayarlarıyla yaptım. Baskı konusunda hiçbir deneyimim yok baskıya göndermeden önce ne gibi değişikler yapmalıyım veya eklemem...
  5. M

İmsakiye Çalışmam

@Ömer Hüseyinoğlu Yorumunuz için teşekkürler... Tavsiyelerinizle biraz değişiklik yaptım.
  6. M

Kız kulesi

Oldukça başarılı bir çalışma emeğinize sağlık
  7. M

İmsakiye Çalışmam

Fikirleriniz için teşekkürler fakat sahur duası böyle anlatım bozukluğu var diye ben değiştiremem herhalde duayı.
  8. M

İmsakiye Çalışmam

@Hakan Dağdeviren Yorumunuz teşekkürler ancak ; 1: Sahur duasındaki anlatım bozukluğunun tasarımla ne alakası var anlamadım. 2: Renkler ramazan ayına uygun olsun diye bunları seçtim, ramazan ayına neon yazılar veya cafcaflı renkler gitmez diye düşündüm. Sizin renk düşüncelerinizi de...
  9. M

2011 Takvim Çalışmalarım... Bir Grafiker Gözüyle Bakınız .. Sizce Nasıl ?? ! ...

Bazılarında persfektif sorunu var. Bazılarında yanlış font seçimi var. Bazılarında da ışık sorunu var yani nesne ile arkaplan arasında uyumsuzluk var. Bunları saymazsak güzel çalışma. Tebrik ederim...
  10. M

İmsakiye Çalışmam

Orta kısımda değişiklik yaptıktan sonra ;
  11. M

İmsakiye Çalışmam

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar
  12. M

İlk çalışmam

İlk manipülasyon çalışmam
  13. M

Merhaba

@Hasan YILDIZ Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.
  14. M

Merhaba

Merhabalar arkadaşlar ben meslek lisesi internet programcılığı yani web tasarım bölümünden bu sene mezun oldum. Üniversiteye gidip gitmeme konusunda kararsızım. Erkenden iş hayatına atılmak istiyorum ve severek yapacağıma inandığım grafik tasarım işine yönelmek istiyorum. Şuan da kendime yetecek...
Yukarı Alt