Arama sonuçları

1. R

Web Arayüzleri İçin Freelancer Grafiker Devamlı İş İmkanı Devamlı Kazanç

@aresrisus El Alışkanlığı Malesef Belki Zor Gibi Görünüyordur Ama İlk Harfleri Büyük Yazıyorum Bir Sakıncası Yaks Eğer Fırat TEMEL 0542 442 18 00 İletişim Bilgilerimiz Burada Buyrun Eğer İş Yapmaya Niyetiniz Varsa Ödemeleri Peşin Yapıyoruz Daha Neyine Güven Duymayacaksınız Anlamadım
  2. R

Yeni Yaptığım Web Sitesi Yorumlarınızı Bekliyorum

@ireaf yorum için teşekkür ederim
  3. R

@IPerseusI Değişen Resimler Javascript Dilerseniz Hazır Şekilde Verebilriim Size Kullanmak istediğiniz Bir yer Oldunda ASP Şeklinde Kodlanmıştır ihtiyac olduğunda ulaşın lütfen
  4. R

İlk Web Tasarımım - Yorumlarınız

Gün Geçtikçe Başarılarınızın Arttığını Göreceksiniz İlk İçin Tabiki Fena Sayılmaz Başarılar
  5. R

Yeni Yapmış Olduğum Bir Truzim Sektörüne Ait Web Sitesi Yorumlarınızı Bekliyorum www.villagezgini.com
  6. R

@gezegen Arkadaşım anlamadığın Bir Nokta Varsa Veya Hiç birşey anlamadıysan Normal İnsanların Yapacağı Gibi Konuyu Kirletmek Yerine Lütfen Anlamadığın şeyi sor boş muhabbet yapıpta adamında canını sıkma ne tür bir salak bu tarz bir anlatım şeklini anlamaz ki
  7. R

İyi Çalışmalar Arkadaşlar İzmir Merkezli Yeni Hizmete Bir Web Tasarım Atölyesiyiz Hazırlayacağımız Hazır Paketlerimize Arayüzler Oluşturabilecek Konuya Hakim Ve İhtiyacımızı Tam Manası İle Karşılayabilecek Freelancer Olarak Çalışan Takım Arkadaşı arıyoruz Kendimizde Bu İşin İçinde...
Yukarı Alt