Yeni Yaptığım Web Sitesi Yorumlarınızı Bekliyorum

ireaf

Üye
Tepki
0
Selamlar. Eliniz sağlık ortaya bir ürün çıkmış fakat biraz daha ayrıntılar, kullanım kolaylığı ve tutarlılık yönünden geliştirilmeye ihtiyacı var.

Tepki
0
Ellerinize sağlık çok güzel olmuş.Kayan yazıdaki büyük harf kullanılmamış olması gözüme çarptı.Onun haricinde o sağ taraftaki değişen resimleri nasıl yapıyorsunuz: )

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
site tasarımın dan anlamam ama renkler vs güzel olmuş amaca uygun kolay gelsin.

Rota_Media

Üye
Tepki
0
@IPerseusI

Değişen Resimler Javascript Dilerseniz Hazır Şekilde Verebilriim Size Kullanmak istediğiniz Bir yer Oldunda ASP Şeklinde Kodlanmıştır ihtiyac olduğunda ulaşın lütfen

Tepki
0
tasarım olarak hoş fakat renk ve font seçiminde biraz sıkıntı var renk uyumu ve ara renk geçişlerini tm olarak ayarlayabilmek için kuler çok güzel bir araç yardımcı olacaktir. ellerine sağlık

ichetin

Üye
Tepki
0
Sağda kayan resimleri Catalyst ile de yapabilirsiniz.Güzel olmuş biraz kullanım kolaylığı gerekli diye düşünüyorum genel olarak gayet iyİ. Bu tür şeyler göze göre bakana göre dğeişir iyi kötü demek zordur aslında

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
tablo mantığı ile site yapımı biteli diye cümleye başlamayacağım bile artık anlamışsınızdır. Tasarım güzel ama iyileştirilmesi gerek ufak tefek yerlerde. Sitenin alt yapısını eleştirmeye gerek duymuyorum.

Yukarı Alt