Arama sonuçları

1. ayse015

İzmir'de Güzel San. F. mezunuyum tekstil baskı/grafik tasarım üzerine iş arıyorum.

Merhaba ben Ayşe, Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum. 6,5 yıllık deneyime sahibim. Photoshop ve corel draw programlarını ileri düzeyde, illustrator ve in design programlarını başlangıç seviyesinde kullanıyorum. İzmir'de tam zamanlı olarak tekstil baskı tasarım veya grafik tasarım...
  2. ayse015

Kitap kapağı tasarımı.

ben 1.ye bayıldım :)
  3. ayse015

işlemleri tekrarlamada kısayol tuşu var mıdır?

@GürhanErkal Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.
  4. ayse015

@GürhanErkal Bir de ctrl+d demişsiniz bu sadece nesneleri bir önceki hamlede yapıldığı gibi çoğaltıyor ancak ben mesela bir nesnenin rengini değiştirdiğimde başka nesneye tıkladığımda diğeriyle aynı renge boyansın istiyorum. Corelde de ctrl+d ai deki ile aynı amaçta kullanılıyor fakat ctrl+R...
  5. ayse015

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için, keyboard shortcuts menüsünden kısa yolları atamayı biliyorum fakat hamlelerin ai de hangi isimleri aldıklarını bilmediğim için zorlanıyorum. Ama bilgileriniz çok işime yarayacak çok teşekkür ederim.
  6. ayse015

Merhaba, illustrator a yeni başladığımı söyleyebilirim..Corele ileri düzeyde hakimim ancak ilustratorda da kendimi geliştirmek istiyorum. Birkaç sorum olacak; 1- Corel de bir işlemi tekrarlamak için ctrl+R kısa yol tuşu vardır illustratorda da böyle bir tuş var mıdır? 2- Corel de power...
  7. ayse015

İzmir-GSF mezunu tasarımcı

İlan günceldir..
  8. ayse015

Yetenek Sınavlarında Sorulan "İmgesel" Çalışmalar

2002 de DEÜ GSF de alışveriş merkezini sormuşlardı, en az 4 figür olacaktı sanırım, mekan ve mekana uygun araç-gereçler..
  9. ayse015

İzmir-GSF mezunu tasarımcı

Merhaba ben Ayşe, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tekstil baskı tasarım mezunuyum. 5 yıllık deneyime sahibim, ileri düzeyde photoshop ve corel draw programlarını kullanıyorum. Tekstil baskı-nakış desen tasarımı,varyant ve renk ayrımı/katalog,broşür,krumsal kimlik çalışmaları...
Yukarı Alt