Arama sonuçları

1. G

Element 3D video ram sorunu yardım edin

Marijuana195 : Ekran kartı driverini günceleme yapman gerekiyor kardeşim ekran kartınla uyumlu güncelleme yaptığında düzelecektir aynı hatayı bendede ve yeni düzeltim bu yöntemle.. kolay gelsin..(ekram kartım hd6470m ) http://www2.ati.com/drivers/amd_clea...il_1.2.1.0.exe (eski ekran kartı...
  2. G

Element failed to initialize OpenGL windows 8 çözümü

Merhaba Arkadaşlar windows 8 de Element 3D nin sorunu çözmüş olarak geldim karşınıza Benim Ekran kartı ATİ RADEON HD 6550M öncelikle yaptığım windows 8 i Windows 8 Activator v2.5 ile crack yeniledim ardından bunu indirin ve kurun ...
  3. G

Element failed to initialize OpenGL Sorunu

Merhaba arkadaşlar sorun bu güncelleme yaptım farklı farklı yazılımları yükledim support.amd.com'dan mesela : AMD_Catalyst_Preview_driver_OpenGL_4.2_beta_support_Win7_Vista 11-12_vista64_win7_64_dd_ccc_ocl 13-4_win7_win8_64_dd_ccc_whql amddriverdownloader AMD Catalyst™ Notebook Display...
  4. G

Element 3D sorunu çözüldü

Benim Yaptığım bu sorunum çözüldü labtopta hiç bir problem yok sorunuda bi önceki konuda belirttim Labtop model <<< Hp Pavilion dv6 3320et >>> Ekran kartı ati radeon HD 6550 serisi ATi nin support & drivers'den Latest AMD Catalyst™ Drivers for Radeon™ HD 7000, HD 6000 and HD 5000 Series...
  5. G

Adobe cs6 after effects Element 3D sorunu

Extrude ye bastım o hata geldi ve yanıt vermiyor dedi düzelmedi nereye basarsam basayım aynı hata bir yardım edebilecek var mı ?
Yukarı Alt