Adobe cs6 after effects Element 3D sorunu

Gksgnct

Üye
Tepki
0

Extrude ye bastım o hata geldi ve yanıt vermiyor dedi düzelmedi nereye basarsam basayım aynı hata bir yardım edebilecek var mı ?

Gksgnct

Üye
Tepki
0
Debug hatası verdi baştan yükledim Sndbad-Shaders-1.04 ve 1.03 yükledim hiç bir pack yükmeleden sadece element 3d 1.0345 version yükledim köşeden orjinal modelsden bir tanesine tıkladım 2 kere debug hatası verdi ve sonra bunu dedi

Gksgnct

Üye
Tepki
0
ve ikinci denememde bu resmi indirip bakabilirsiniz gözükmüyor tam olarak büyütüp bakabilirsiniz

bilalbulut

Üye
Tepki
4
Hocam , ilk olarak ''AE'' yi kaldırıp tekrar yükleyin , sanırım ''Element 3D'' crack li kullanıyorsunuz eğer ki öyleyse farklı bir crack dosyası bulunuz oda bir çözüm getirmesse videocopilot.net sayfasından ''Element 3D''yi update edin.

Teşekkürler .

www.vfxproduction.net

Gksgnct

Üye
Tepki
0
hocam öncelikle dediğiniz şekilde farklı crack denedim ama olmadı ya kabul etmedi yada aynı aynı hata aldı video copilot'tan update etmek paralı değil mi sign up yapamıyorum yani forum dışından başka yerinde kayıt olamıyorum artık en sonunda bilgisayara format atıcam olmadı vaz geçicem

Tepki
0
Hocam aynı sorun bende var.2 ekran kartın var sanırım.Ekran kartını switch etmen gerek.element açılınca 2. ekran kartını düşük özellikte görüyor kapatıyor kendini.Öbür ekran kartını ayarlaman lazım element için.Ama element 3d nereye kuruluyor yani kurulum dosyaları nerede onu tam bulamadım.

ekerim

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar öncelikle hepinize Selamün Aleyküm. Bende Element 3d yi After Effects CS6 ya kuramadım. Element 3d crackli yüklüyorum.Fakat ilk kullanımda daha Gksgnct arkadaşımızınki gibi "Debug" hatası veriyor. After Effects'i yeniden kurdum yine aynı hatayı verdi. Bu sefer bilgisayara format attım öyle yükledim yine aynı hatayı verdi. Ne yapacağımı şaşırdım. Hiç bir şekilde olmuyor. After Effects için çokta güzel bir program. Aynızamanda 3ds max ilede çalıştığım için bayağı bir kolaylık olacak ama eğer yardım eden bir arkadaşımız olursa. Gerçekten yardım eden arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler. Belki benim gibi başka arkadaşlarda vardır onlarda faydalanırlar. Bilen varsa lütfen yardım etsin...

Yukarı Alt