Arama sonuçları

1. miraytr

acil yardım

teşekkur ederim bana çok yardımcı oldunuz
  2. miraytr

acil yardım

evet bu şekil ama içi dolu olucaktı dediğinz gibide yaptım öyledde oldu çok teşekkur ederim
  3. miraytr

acil yardım

şuan bilgisayarım da 3d programı yok gonderirseniz memnun olurum bu sırada bende kendimi demiş olurum. içi dolu olucak evet
  4. miraytr

tşört tasarım

tsört tasarmı yapıcam bi tane şablon lazım yardım edebilirmisiniz bana
  5. miraytr

yardım istiyorum :D

arkadaşlar bana cetvel takımı çizimi lazım vektörel ölarak kimde var özelliklede iletki ve üstündeki yazılara iğtiyacım var nasıl yapabilirim bunu ? yardım edebilirmisiniz
  6. miraytr

ilistratör yardım

meraba ben ilistratörde çizgileri nasıl U şekline getirebilirim bilen varmı yardım ederseniz sevinirim
  7. miraytr

acilll yardımm...

ilistratörte iletki çizmek istiyorum ve bunun çizgilerini nasıl yapabilirim yardım edebilirmisiniz. yani D seklinde aralıklarla çizgi çizmek istiyorum ama bunu nasıl kısayolla yapıcam bilemedım :S
  8. miraytr

Çeşitli Ambalaj Bıçak İzleri

teşekkür ederim
  9. miraytr

biçak izleri

Arkadaşlar bana bıcak izi konusunda yardım edebilecek biri varmı ben bu konuda pek bişey biliyo sayılmamda biraz bilgi istiyorum ve hazır bıcak izi varsa elinde olan bana yazdımcı olabilirmi ? :(
  10. miraytr

Çeşitli Ambalaj Bıçak İzleri

ben linki göremiyorum indiremiyorum neden bnmde böle bişeye ihtiyacım vrda ilgilenirseniz sevinirim :s
  11. miraytr

Bıçak izine ortalama

meraba arkadaslar bırı bana bıcak izini anlatabılır mi
Yukarı Alt