Arama sonuçları

1. can_arite

Cinema 4D laptop kapanma sorunu Yardım.

Teşekkür ettim Hasan sağolasın. Sorun sürekli tekrarlarsa teknik servis yolu gözükecek :) Belkide çok ısındığından diye düşünüyorum. Kocaman ev pervanelerinden koydum laptopuda ters çevirdim öyle kullanıyorum. Şu an kasma yok bakalım neler olacak :)
  2. can_arite

Cinema 4D laptop kapanma sorunu Yardım.

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar öncelikle. Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Konu başlığındada belirttiğim gibi C4D programı açıkken bi anda laptop kapanıveriyor :( Anlamadım gitti bilgisi olan var mı acaba ? Render almadığım halde ansızın kapanıyor. Örneğin ufak bölümlerde çalışmanın...
  3. can_arite

Cinema 4D Dersleri - Hair Effect - (Saç efekti) Videolu Anlatım.

@usheryeah111 hocam o konuda bana yardımcı olabilir misin ? Dediğin olayı çok iyi anladım. Bende sadece Cinema 4D nin seriali çıkıyor. Yani örneğin mograph kısmında rigid body seçeneği falan yok. biraz araştırdım ve herkeste cinema4d nin altında bir sürü key var. Onu nasıl yapıcam ? Bi...
  4. can_arite

Cinema 4D R11'de Çalışmayı .jpg Olarak Kaydetme - Videolu Anlatım

Hasan 10 numarasın kardeşim :) Youtube'dan da izliyordum hep böyle eğitimlerini. Çok sağolasın çok teşekkür ederim.
  5. can_arite

Grafikerler.org Maxon Cinema 4D Başlangıç Görsel Eğitim Seti.

Bu setin hazırlığında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Şu an indiriyorum hakkınızı helal edin ..
  6. can_arite

Photoshop Arka Plan Yapımı

Evet Grunge brush ile yapılıyor bunlar. Biçok türde bulabilrsiniz. Önerim pixeli yüksek olan fırçaları indirmenizdir.
  7. can_arite

Sigara ölümdür

Önce baktım baktım baktım anlayamadım :) ama sonra düştü, o şeyler tütünmüş :D bence güzel en azından verilen msj güzel . İyi çalışmalar
  8. can_arite

İstanbul için 2 tipografi denemem

Bence Kız kulesi daha sağlam olmuş. Boğaz köprüsündeki yazılar baya büyük geldi gözüme. Ayrıca boğazdaki kadıköy beşiktaş yazısı dikey değilde yatay olsaydı sanki yol gibi görünebilirdi ve etkiyi arttırabilirdi.. Yinede güzel olmuş. iyi çalışmalar
  9. can_arite

Deneme Logo çalışması *DESIGNroll*

Yani şimdi beğenmedim desem topa tutulabilirim =/ bence daha iyilerini çıkartabilirsin arkadaşım. Yanlış anlama sakın ama emin ol daha iyisini bulabilirsin.. saygılar iyi çalışmalar
  10. can_arite

Sanal Modifiyeye devam .. (Renault laguna II)

Body kit güzel uygulanmış. Şahsen ben beğendim eline sağlık.
  11. can_arite

tim-phill karakter çizimi

Çılgın hırsız da ki sıpalar değil mi bunlar ya :) Çok güzel olmuş emeğine sağlık.
  12. can_arite

"KİBİR" konulu AFİŞ Çalışmam

Arkadaşlar sakin olalım :)) Ayrıca sonuçta bi resmi buraya koyuyorsan eleştiriye açtığını gösterir ki bunlara da açık olmalısın. Agresifleşmeye gerek yok. Kibir konusunu ele almışsın ama kendinde farkında olmadan kibirleniyorsun arkadaşım. :)
  13. can_arite

Photoshop Dersleri Serisi İndir Öğren

Linkler ölmüş.. Bizdeki şans varya. Ama konu baya eski tabi. Faydalananlar faydalanmış :) :rolleyes:
Yukarı Alt