Arama sonuçları

1. N

After Effects, Premiere, Cinema 4D, PS Biliyorum

after effects, premiere, cinema 4d, photoshop bilgim var emeğimin karışılığını alabileceğim tam zamanlı iş arıyorum.Çalışma pozisyonum ; Kurgu/Motion Graphics/Compositing/Görsel Efekt 19 yaşında olduğum için şimdiye kadar tam zamanlı bir işte çalışmadım okul dolayısıyla, sadece freelance...
  2. N

Kalp [Foto Manipulasyon]

@Hakan Dağdeviren yazı güzel olmuş mu kardeşim bari onu da yanıtlasaydın ? helal olsun size başka bişey demiyorum, ben neyi koydum siz neye bakmışsınız, email i oraya niye yazdığımı çoğu kişi anladı da ve biliyoda bişey demelerine lüzum kalmıyo...
  3. N

Kalp [Foto Manipulasyon]

memleketten geldim pasımı atmak için yaptım sizelere sunuyorum :)
  4. N

After effects, cinema 4d, premiere, photoshop biliyorum

Adobe After effects, cinema 4d, premiere, photoshop ve edius bilgim var tam zamanlı emeğimin karşılığını alacağım acil iş aramaktayım bana ulaşabilirsiniz Tel : 0539 832 33 19 çalışmalarım : youtube.com/akyurekgrafik İstanbul
  5. N

After Effects, Cinema 4D, Premiere bilgim var

Adobe after effects Adobe Premiere Maxon Cinema 4D Photoshop bilgim var, (bazı arkadaşlar gibi hazır proje değiştirip ben yaptım demiyorum, sıfırdan proje üretiyorum) ve bu yazdığım programlar pozisyonunda (motion graphic, kurgu, görsel efekt..) tam zamanlı iş arıyorum yerim İSTANBUL...
  6. N

Logo Tasarımı Yapılır

arkadaşlar web siteleri için site logoları hazırlıyorum isteğe bağlı animasyonlu da yani hareketlide logo yapılır,ayrıca site reklam videolarıda hazırlanır bana ulaşmak isteyenler msn den veya özel mesaj yoluyla ulaşabilirler...
Yukarı Alt