Arama sonuçları

1. Emre Orkun KESKİN

Neden Grafikerler.org?

Sıcak ve sevecen ortamı dolayısıyla...
  2. Emre Orkun KESKİN

sitemize nasıl ulaştınız ?

yazım hatası yüzünden (.com.net.org ;)) anlamışınızdır... :)
  3. Emre Orkun KESKİN

Mutation/mutasyon

gerçekten çok hoş bir çalışma, elinize sağlık !
  4. Emre Orkun KESKİN

Karakter (trh:2001)

çok teşekkürler, biraz nostanji oldu benim için 2001de grafikerliğimin ilk yıllarında yaptığım bir çalışmaydı :) yorumunuz beni sevindirdi fatih bey tekrar teşekkürler...
  5. Emre Orkun KESKİN

BASKI ve 800tl !

umarım alper bey, zaten sorun para kaybım değildi, tekrar kazana 800tl yi tekrar kazanabilirim; ama aslında İsmimin Böylebir Durumda Geçmesiydi beni üzen ve kıran... Bütün Grafiker ve Grafiker adayı arkadaşlarıma kısaca çöyle diyebilirim, müşterilerimizle işbirliği içinde olmalıyız, yoksa benim...
  6. Emre Orkun KESKİN

TANGO 3S AFİŞ Çalışmam

anlıyorum ama; afişin tasarımına müşterim müdahale ettiğinden biraz sıkıntı yaşadım, biraz ilgi çekici objeler eklemeyi önerdim, ve her önerimde "hayır" cevabını alınca ancak bukadar oldu... saygılarımla....
  7. Emre Orkun KESKİN

Reyhan Dayanışma Derneği

renk konusunda, corel'da çok ama çok amatörüm, bu nedenle renklerin tümü solgun çıkıyor, haklısınız bir yardımlaşma derneğinin renkleri karamsarlığı yansıtmamalı, dikkate alacağım, teşekkür ederim...
  8. Emre Orkun KESKİN

Reyhan Dayanışma Derneği

renk konusunda, corel'da çok ama çok amatörüm, bu nedenle renklerin tümü solgun çıkıyor, haklısınız bir yardımlaşma derneğinin renkleri karamsarlığı yansıtmamalı, dikkate alacağım, teşekkür ederim...
  9. Emre Orkun KESKİN

BASKI ve 800tl !

umarım... yorumun için içten teşekkürlerimi sunarım fatih bey..
  10. Emre Orkun KESKİN

BASKI ve 800tl !

Geçen Sene Bir firma için hazırladığım afiş, baskı makinemin bozulması nedeniyle hatalı basılmıştı, sırf bu afişin hatalı basımı yüzünden bana tazminat davası açıldı, ve 800tl ödemek zorunda kalmıştım, Velhasıl; Müşteri seçimi yapın demiyorum, sadece müşterilerinizi memnun etmeye çalışın...
  11. Emre Orkun KESKİN

Karakter (trh:2001)

Yaptığım İlk İllüstrasyon(Tabi İllüstrasyon Denebilirse :]) Çalışmam : Tarih : 2001 (Corel Draw X2)
  12. Emre Orkun KESKİN

Reyhan Dayanışma Derneği

Reyhan Dayanışma Derneği İçin Yaptığım Basit Bir Logo...
  13. Emre Orkun KESKİN

Karanlık Savaş Adlı Kitap Serisine Yaptığım Kapak Çalışmaları...

Karanlık Savaş Adlı Kitap Serisine Yaptığım Kapak Çalışmaları... 1 : 2 : Yorumlarınızı Bekliyorum...
  14. Emre Orkun KESKİN

TANGO 3S AFİŞ Çalışmam

Şuan Kullanımda Bir Afiş... Çok Sade Ama İsteğe Göre Olduğundan... Yorumlarınızı Bekliyorum...
Yukarı Alt