BASKI ve 800tl !

Tepki
0
Geçen Sene Bir firma için hazırladığım afiş, baskı makinemin bozulması nedeniyle hatalı basılmıştı, sırf bu afişin hatalı basımı yüzünden bana tazminat davası açıldı, ve 800tl ödemek zorunda kalmıştım,

Velhasıl;
Müşteri seçimi yapın demiyorum, sadece müşterilerinizi memnun etmeye çalışın,
eğer bir sorun varsa onlara bildirin... Ki sonunuz benim gibi olmasın :)

Tepki
31
size katılıyorum emre bey işini yaptığımız müşterler ile devamlı irtibat halinde ve fikir alışverişi içinde bulunmalıyız aksi taktirde bu şekilde bedel ödemek yada müşterimizi kaybetmek zorunda kalabiliriz.

bu olayı bizimle paylaştığınız için teşekürler inş. bütün grafiker arkadaşlar bir ders çıkartırlar

Tepki
0
umarım alper bey, zaten sorun para kaybım değildi, tekrar kazana 800tl yi tekrar kazanabilirim;
ama aslında İsmimin Böylebir Durumda Geçmesiydi beni üzen ve kıran...

Bütün Grafiker ve Grafiker adayı arkadaşlarıma kısaca çöyle diyebilirim, müşterilerimizle işbirliği içinde olmalıyız, yoksa benim gibi hem para kaybeder hemde saygınlığınızı düşürürsünüz...

Grafikalem

Üye
Tepki
0
Sayın Emre Orkun Keskin Ben Grafikalem Tasarım Ve yazılım firmasının sahibi Onur Gezen grafikalem adı altında bir tasarım firması oluşturmanız ve bedava verilen bir mail adresinden bu firmaya bir web adresi yapmıs olmanızdan dolayı size defalarca mail attım grafikalem tescilli bir markadır bunun kullanılması yasaktır. Sizden bir geri dönüş olmadı forum aracılıgı ile size avukatlarımız vasitasıyla dava acılacagını bildirmek isterim. Yukarıda belirttiğiniz konus üzerine de konusmak isterim herkes grafik tasarımcı olamaz kim bilir baskıya nasıl gönderdiniz ki iş bozuk geldi sucu baskalarında arayacagınıza su yaptıgınız hak gasp etme olayını bi gözden gecirin saygılarımla.....

Tepki
5
Baskı makinesinde nasıl bir hata olmuş ve niye o şekilde basılmış, yanlış basılan bir iş sonucunda müşterinizin ne yapmasını bekliyordunuz...
Telif haklarına ve emeğe(buna kendi emeğiniz de dahildir) saygı lütfen...

Yukarı Alt