Arama sonuçları

1. S

Afiş çalışması, nasıl olmalıdır?

Teşekkürler Ozan bey verdiğiniz bilgiler ve örnekler sayesinde şimdi ne yapacağımızı daha iyi biliyoruz Saygılar...
  2. S

Whale Poster

İnan bey tebrikler ayrıntıya girdiğinizde okadar mükemmel işler çıkarmışsınızki elinize sağlık
  3. S

yaza özel bir tasarım

beğendiğiniz için teşekkürler okula bir açıklık getireyim ilkokul da lise de üniversite de bir okul okul yaşı var mı hem grafikerler.org online grafiker okulu değil mi? :) onu düşünerekten bu şekilde kullandım
  4. S

Mart Ayı Yarışma Sonuçları

Ahmet bey tebrikler başarılarınızın devamnını dilerim inş. bidahakine sizi geçerim nisanda görüşürüz:D
  5. S

Emirgan M.S. // Sercan Dülger

bence 1. sensin çok iyi bir tipografi
  6. S

Esinlenme çalıntı mıdır?

zan altından kurtulmak için herkesin desteğini istiyorum arkadaşlar aşağıdaki linkteki logoların bir bezeri var mı? https://www.grafikerler.org/subat-ayi-yarisma-konusu/18883-subat-ayi-grafikerlerorg-logo-yarismasi-sonuclari-3.html#post95963
  7. S

Şubat Ayı Grafikerler.org Logo Yarışması Sonuçları

ben o sitenin ismini bile duymadım arkadaşlar yaptığım çalışma sayfasını buraya ekliyorum taktir sizin başlamadan esinlenederk açma kapama işaretini g yaptım yazık oldu ne diyeyim g harfinden bir sürü çalışmam var bu sayfayı buraya eklememim sebebi aklanmak istemem böyle bir benzerlik...
  8. S

Broşür / Kaplan Kebap

Ön sayfadaki resimler farklı açılarda çekilmiş diyorsunuz... ön sayfa dediğim kapak kapaktaki yiyecek resimlerinden bahsediyorum Bir görsel açık havada çekilmiş. Diğeri iç mekan ve bir diğeri arka planda ateş görüntüsü ile yakın plan çekim. Evet bu 3 resmin de tonları birebir aynı dereceye...
  9. S

tek mühendislik asansör logo çalışması

aslında asansör firmasını tam anlamıyla analatabilecek bir logo ama karmaşıklığı bir türlü çözemedim harfleri burdakinden biraz daha yaklaştırdım daha tok durdu üzerinde çalışmaya devam ediyorum inşaallah dahada güzel olacak logoda ısrar etmemim sebebi düşünce olarak benim hoşuma gitti ilk...
  10. S

aslında müşteriye seçenek sunmadım logounun ilk halini yolladım onu çok beğendiler anlatmak istediğimi ekrana dökmedim ve yapılan yorumlardan yola çıkarak biraz daha toparlamaya çalıştım en son halinde de harfleri birbirine buradakinden daha fazla yaklaştırdım biraz daha topladım bence asansör...
  11. S

Önerileriniz için çok teşekkür ederim önerilerden yola çıkarak daha simetrik ve daha tok bir logo çalışması yaptım tekrar teşekkürler
  12. S

Broşür / Kaplan Kebap

çok güzel olmuş harika olmuş süper olmuş diyen arkadaşların ne iş yaptığını gerçekten çok merak ettim ben daha yeni olmama rağmen bir sürü görsel hata gördüm önyüz ön sayfadaki o karışıklığın hali ne öyle açılar faklı resim tonları farklı ebatlar uyumsuz hiç iştah açıcı durmuyor yan...
  13. S

emirgan 2

teşekkürler ortalayınca sıradanlaşıyor oyüzden bu şekilde yaptım
  14. S

emirgan 2

resmi tekrar yükledim şimdi gözüküyor mu?
  15. S

emirgan 2

16. S

emirgan 1

Yukarı Alt