Arama sonuçları

1. N

Katalog tasarımı

tamam da yol haritam ne olmalı sizce; katalogları ve logo mu verip gerisin grafiker e mi bırakmam gerekli..
  2. N

Katalog tasarımı

bakın konuyu daha net özetleyyim sanırım o kadar da uzun değil bu iş..Her katalogun pdf formatında yazısı ve resımlerı mevcut.Tek sorun bu resımler yuksek cozunlurlukte olmayabilir. Onu da soyle dusundum once pdf katalog yaparız sonra resımlerı degıstırerek baskıya uygun hale getırırız.. her...
  3. N

Katalog tasarımı

bende benzer bir fikirdeyim ama nasıl olmalı detyalrı nedri buna biraz uzagım..acıkçası .. evet 5000 sayfalık katalog malesef yarısma konusu olmaza ama konsepte uygun tasarım yapan kişi ile bir anlaşma söz konusu olabilri belki.. Arzu hanım ; ben mart sonunda bu katalogu fuarda dağıtmayı...
  4. N

Katalog tasarımı

Bu tarz işleri çok yaptım. Öyle Bahsettiğiniz gibi anseklopedi falan olmaz mantıklı olan bütün ürünlerinizi bir ana katalogta toplamaktır. Bazı özel ince kağıtlar vardır çok sayfalı kataloglarda kataloğun uzun ömürlü olması ve dağılmaması için bu kağıtlar kullanılır baskı aşamasında. 300...
  5. N

Katalog tasarımı

yönetimden mi haber bekleyeyim diyorsunuz..Bende öneride bulunursunuz diye ümid etmiştim :-)
  6. N

Katalog tasarımı

yönetime yazdım dedim.. acaba yarışma mı düzünlesek diye henüz cevap yok malesef
  7. N

Katalog tasarımı

sanırım en önmeli kısmı atlamışım Medikal alanda faliyet gösteren bir şirketiz. Dolayısı ile bunlarım hepsi tbbi malzemeler ve cihazlar ekg.kuvöz vs.. kimine başlıbaşına birkaç sayfa ayırmak gerekli kimisi ise bir saydada dört yada beş ürün de olabilir
  8. N

Katalog tasarımı

Arkadaşlar sitenine üye oldum Yeni kurulmuş olan şirketimiz için katalog tasarımına ihtiyacımız vardır.Ben bu işden anlmama rağmen , detayları kısaca özetleyeyim.Farklı markalardan ve farklı tasrımlarda ; 1 tane 250 sayfalık katalogumuz mevcut ingilizce 1 tane 22 sayfalık katalogumuz mevcut...
Yukarı Alt