Arama sonuçları

1. V

Corel - led monitör - renk kalibrasyonu , renk sorunu

burda da özelliklerinde yazıyo zaten CMYK - RGB renk dolgunluğu, endüstriyel alanlar için falan.... http://www.dell.com/content/topics/topic.aspx//global/products/monitors/includes/en/ultrasharpmonitor_color?c=us&cs=04&l=en&s=bsd
  2. V

işim gereği öyle çok yoğun bi çalışma yapmıyorum. çok yoğun bi şekilde çalışmadığım için öyle 27 inç ekranada gerek yok aslında sizin sayenizde dell'i tanıdım beğendim. kısmet olursa alacam.
  3. V

Kardeşim öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Aldığım led kötü değil ama aşırı canlı %5 var yok gibi birşey crt ile arasında çok fark var. Tamam olması da normal ama fantazi iş yapınca baskıda tramın ne çıkacağı çok önemli işimde. Dediğin markalara bakacam kalibrasyon ayarı kolay demi bi...
  4. V

Arkadaşlar Ya Bende Var Ya Da İnternette Bi Çözümü Yok. O Kadar Aradım Taradım Bi Yolunu Bulamadım. Bizde 2 Pc Var Ve 1 Tane Aoc 23 İnç 2343fs Led Monitör Aldım. Ama %5 Tramları Falan Göstermiyo Corelin Renk Ayarından Us Web Coadet Swop V2 Kullanıyorum Ama Doğrumu , Yanlışmı Bilmiyorum. Hangi...
Yukarı Alt