Arama sonuçları

1. asruh03

Kaplumbağa terbiyecisi ve osmanlıdan bir resim

Kendi çizimimdir ikiside.. yorum yapabilir misiniz? eğitim almadım kendimi geliştirmeye çalışıyorum..
  2. asruh03

Karakalem çizimler

Çizimler sadece ' bakarak kopya' edilmiştir..
  3. asruh03

karakalem çizim

4. asruh03

Cemyılmaz ( ben deli değilim )

bu eski bi çizim ***** dedim =] teşekkürler
  5. asruh03

Cemyılmaz ( ben deli değilim )

bu linktekini çizmeye çalıştım http://www.kanalturk.com.tr/newsFiles/1/0/1/1/0/0/0/1/0/0/1/1/1/0/file/22684_galeri_3.jpg buda çizimim ( aslında eskiden çizmiştim ) ;
  6. asruh03

karakalem aklımdan portre

evet öyle yapmak gerekiyor.uygun bi kurs bulup düzenli çalışırsam olur..teşekkürler
  7. asruh03

zaten kursu falan aradım adamda mümkün değil dedi :D:D:D:D ben bu sene deneyim ortamı göreyim seneye kadar çalışırım inş..aylık 1200tl istiyo bu ne ya ben nerde hazırlanacağım =[
  8. asruh03

peki bişey sorcam 16 sında sınav var o zamana kadar kurs alsam bişey değişir mi? ErArt diye bir yer varmış. iyi diyorlar
  9. asruh03

anladım..tamam bu sene olmazsa seneye çok işim var..daha ben bide seneye ygs ye bidaha giriceğim dimi ? pof.
  10. asruh03

Mülakat mı :S mülakatta neler soruyorlar? marmaranın ne zaman orayıda deneyim olmazsa edit : marmaranın kayıtları bitmiş sınavı bugün başlamış =[
  11. asruh03

Yapma ya =[=[=[ tamam zaten bu sene olmayacagina eminim pes =] ama seneye kadar kurs alıp yapacağım o zaman bende ayrıntılara girerim. Kagitlar cok buyukmus benim o resmi bitirmem icin 5-6 saate ihtiyacim var hehe.. Hayatimdan 2 sene gidicek bi lisede gitti bide bu sene...insallah bu son...
  12. asruh03

Cok tesekkur ederim cok iyisiniz
  13. asruh03

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik TasarımBölümü

Erarti gormustum internet sitesini..orayi deneyim o zman..ins fiyatlarida uygundur tesekkurler
  14. asruh03

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik TasarımBölümü

Bu sene kazanmam imkansiz benim o zaman.kurs almaliyim.istanbulda iyi bir kurs nerden bulurum acaba? 1 sene de beni mimar sinana sokacak bir kurs.
  15. asruh03

anladım çok teşekkür ederim hepsini yapacağım..böyle devam ettikten sonrada sonrada eski çizdiklerime bakar '' aa dağlar kadar fark var '' derim inşallah =] tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim =]
  16. asruh03

bu çizimleri gördükten sonra bi de kendi çizdiğime baktım :D arada dağlar kadar fark var. :D
  17. asruh03

Of çok güzel bunlar..evet sürekli çizmek gerekiyor demekki iyi yerlere varabilmek için..inş bende iyi bi yerlere varırım milletime yararlı bi birey olurum =] tavsiyeleriniz sayesinde
  18. asruh03

çoook teşekkür ederimm =]
  19. asruh03

Çok teşekkür ederim. bende mimar sinan a başvuracağım. 16 sında baraj sınavı var artık eğer başaramazsam kurs alacağım. grafik tasarım bölümüne girmeyi düşünüyorum sizce iyi bir bölüm müdür? birde yetenek sınavında ne gibi şeylerle karşılaşacağım.. Herşey için teşekkürler
  20. asruh03

not : hiç eğitim almadım. eleştiriler ona göre gelsin :D
Yukarı Alt