karakalem aklımdan portre

asruh03

Üye
Tepki
1
not : hiç eğitim almadım.

eleştiriler ona göre gelsin :D

GÜNEL AYVACI

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
7
Hiç eğitim almayan birisi için çok iyi bir çalışma. Yeteneklisin gerçekten. Ama işte bu yeteneğini harcama, mutlaka kursa git.
Severek yapan için Güzel Sanatlarla uğraşmak çok güzel bir şey.
Benim zamanımda da kurslar varmış ama, ben İzmir'de doğup büyüdüm, kurstan filan haberdar değildim, zaten o zaman Üniversite Hazırlık Kursları da yoktu. M.Ö. :))) Sene 1963....
İstanbula gelip o zamanki adı ile Devlet Güzel Sanatlar Akademisi'ne (Mimar Sinan..) sınavlara girerken öğrendim ki, bir çok kişi kurslara hem de akademinin kendi kursuna gitmiş. Moralim bozuldu ama, şansıma kazanmıştım. İlk okuldan beri Akademide okumak istediğimi söylüyordum. Ama işte şimdiki gençler bu kadar şanslı değiller, hem çok fazla başvuru var, hem de alınacak öğrenci sayısı sınırlı.
Allah yardımcınız olsun.

asruh03

Üye
Tepki
1
Çok teşekkür ederim. bende mimar sinan a başvuracağım. 16 sında baraj sınavı var artık eğer başaramazsam kurs alacağım.

grafik tasarım bölümüne girmeyi düşünüyorum sizce iyi bir bölüm müdür?

birde yetenek sınavında ne gibi şeylerle karşılaşacağım..

Herşey için teşekkürler

GÜNEL AYVACI

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
7
Bunu yapan çocuk Güzel Sanatlar eğitimi almamış. Bunlar sadece karakalem çalışmaları, çok iyi çalışmaları var.
İnşallah istediğin eğitimi yaparsın, işte o zaman bu gördüğün portrelerin eğitimli değil, çok yetenekli bir alaylının yaptığını anlarsın. Ben açıklayamam bu nedeni şimdi sana. Ama her şeye rağmen harika çalışmalar.

http://www.photoshopmagazin.com/forum/baslik/4458?s=eskiden&p=1

asruh03

Üye
Tepki
1
Of çok güzel bunlar..evet sürekli çizmek gerekiyor demekki iyi yerlere varabilmek için..inş bende iyi bi yerlere varırım milletime yararlı bi birey olurum =] tavsiyeleriniz sayesinde

asruh03

Üye
Tepki
1
bu çizimleri gördükten sonra bi de kendi çizdiğime baktım :D arada dağlar kadar fark var. :D

Yukarı Alt