Arama sonuçları

1. Mesut ADIGÜZEL

Genç, Dinamik, Yaratıcı Grafik Tasarımcı

EĞİTİM BİLGİLERİ: Önlisans : Abant İzzet Baysal Üniversitesi - Bolu MYO - Grafik Tasarım Bolu/Merkez Lise : Halide Edip Adıvar Lisesi - İstanbul/Üsküdar BİLGİSAYAR BİLGİLERİ: Adobe Illustrator (İyi) Adobe Photoshop (iyi) CorelDraw (İleri Seviye) Adobe İndesign (İyi) Adobe After Effects...
  2. Mesut ADIGÜZEL

burokrathaber.com yeniden PHP yazılarak, Seo Optimizasyonu yapacak arkadaşlar.

Merhaba, Platin Group A.Ş. 'ye bağlı olarak çalışan www.burokrathaber.com sitesinin yeniden kod yazılımını ve SEO optimizasyonunu yapabilecek freelance veye firma olarak bir çözüm ortağı arayışı içerisindeyiz. Tek projelik bir iş değildir. Şirketimiz bünyesinde 450'e yakın tescilli alan adı...
  3. Mesut ADIGÜZEL

Yardımcı Grafiker - İstanbul

EĞİTİM BİLGİLERİ: Önlisans : Abant İzzet Baysal Üniversitesi - Bolu MYO - Grafik Tasarım Bolu/Merkez Lise : Halide Edip Adıvar Lisesi - İstanbul/Üsküdar BİLGİSAYAR BİLGİLERİ: Adobe Illustrator (Başlangıç) Adobe Photoshop (iyi) CorelDraw (İleri Seviye) Extra olarak, Adobe İndesign ve...
  4. Mesut ADIGÜZEL

Slogan yardım

Arkadaşlar merhaba Bolu ilinde yeni açılacak bir fast food restoranın grafik tasarım işini aldım. İsim Bazlamizza, ürün bazlama ekmeğinde pizza olarak tanımlandı. Ürünün hitap ettiği kesin öğrenci ve orta yaş gerekli calışmaları tamamladım fakat slogan konusunda hiçbirşey üretemedim bu konuda...
  5. Mesut ADIGÜZEL

AB Afiş tasarım yarışması

Arkadaşlar merhaba; Abant İzzet Baysal Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü öğrencisiyim hocamın AB afiş yarışmasına katılmamızı istedi bizde bi gece sabahlamayla 2 kişi ortaya bunu çıkardık bizim görüşümüz cok iyi olmasada fena sayılmaz birde size danışayım dedim iyi yada kötü bütün görüşleriniz...
Yukarı Alt