Fotoğraf
Alttaki Lincoln Manipülasyonu mu size ait acaba yoksa sadece görsellerin sayfa üzerine yerleşimi mi?

Erkan bey konu bana gelir ve ben adeta yaratırım görsel yerleştirme gibi acemice bir iş benim için çalışma statüsü taşımaz...

bana ait olan kolaj svgili arkadaşım, manipulasyondan kastım farklı şekilde olabilir ama sonuçta bu çalışma resimlerin renk uyumuna ve ortama göre birleşmesinden oluşan bişey artık siz nasıl yorumlarsanız, ama illede böle açık yakalama gibi bir isteğiniz varsa size bu Lincoln çalışması gibi 3 yıl önceki değilde yeni olan tsarımlarımı göndereyim Erkan bey bu çalışmaları internete eğitim olarak görebilirsiniz ancak , karşınızda grafikerler nette grafiker olmaya çalışan bir insan yok, karşınızda Ad

Adobe sertifikalıyım diyorsun daha kolaj ile manipülasyon arasındaki farkı bilmiyorsun ve sorumu anlamıyorsun... Gerçekten çok ilginç... Alkışlamak lazım ozaman sizi...:clap2:

Adobe sertifikalıyım diyorsun daha kolaj ile manipülasyon arasındaki farkı bilmiyorsun ve sorumu anlamıyorsun... Gerçekten çok ilginç... Alkışlamak lazım ozaman sizi...:clap2:
hayatta başarılar size.

dostumm senden bişi rica edicem bu havuzdan beni bloke edin sadece bun istiyorum zaten bi arkadaşımın zoruyla girdim, buraya daha farklı bişeyler yazmak istiyorum sana ama burası yeri değil anladın sen

Adopa sertifikalı bir grafik tasarım eğitmeni... hımmm ... çok özür dilerim ama geçrektne bütün çalışmalarına baktım... hiçbirisi beni etkilemedi... eğitmen deyince inanın şaşırdım.. gerçekten yetenekle eğitim ayrı şeylermiş bunu bir kez daha kanıtladınız..

Bilgiler

Albüm
Portfolyom
Paylaşan
Ertürk
Tarih
Görüntüleme
1.277
Yorum
10
Değerlendirme
0,00 star(s) 0 oylama