21 aralık hava durumu

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Evet bu çalışmayı görmüştüm daha önce. iPhone için şaka uygulamaları yapan bir siteydi sanırım.

samettamer

Üye
Tepki
0
hoş olmuş güzel çalışma. İstanbulda şuan kar yağışı var sadece :) maalesef bu tahminler tutmadı. :)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Olur mu canım bunun bir de saati var, mayalar bir de saat vermiş söylenene göre, neydi ? 13:10 mu nedir.

Bu tür iddiaların temeli TİCARETTİR.
Bakınsana Şirince'de esnaf Metafizik sayesinde parayı kırdı, ne güzel.

Ha tabi geçmişte ve günümüzde de benzer örneklerini görmek mümkün.

Tarihe baktığımızda Arap yarımadasında Putperetslerin özel din günlerinde panayırlar düzenleyerek parayı kırması, Şirince'dekine örnektir.

Günümüzde her ay Hac ziyareti sayesinde Arabistan'ın parayı kırması yine Şirince'ye örnektir...

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
53
@Hakan Dağdeviren
Bu arada hangi ülke saatine göre zaman verdiler acaba? :D

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
GMT +2 falan hehe
Bilmem ki, mayalar nerede yaşıyorlardı bilmiyorum ki bakmadım hiç.

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
53
@Hakan Dağdeviren
Amerika kıtasında Meksika yakınlarıymış.
Sanırım daha vakit var ozaman :)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Hımm, konumu da çok düşündürücü :)
Bi de aklıma ne geldi, geçen 2011'de kıyamet kopacak, yok bilmem ne olacak diye bir haber yayıldı, arkasına 2011 adında kıyamet anını konu alan (amerikan yapımı) bir film girdi vizyona.

Ha dedikleri şey olmazsa da -onlara göre- yine geçmişte olduğu gibi diyecekler ki işte kehanet gerçekleşecekti de inançlı insanların itikadı bu kaosu durdurdu, bahane çok.
Görünen ve elde kalan tek şey ticaret gerçeği.
Yazık, milletin zayıf yönlerinin suistimal edilmesine gerçekten çok üzülüyorum, aslında bu tür zırvalara inanan insanlarda kabahat ki kaşınan onlar.

Neyse yarın 13:00 sonrası görüşürüz kardeşim, ha laptopu olanlar getirsin, eğitim setleri furyamız devam edecek, zira bu forum için zaman,mekan farketmez.
Haydi iyi geceler :)

Yukarı Alt