3dmax render(resim)lardan bir tanesine işlem yapıp gerisinede otomatik uygulamak.

Tepki
0
arkadaşlar benim sorum after effects de renderların(resim) bir tanesine renk açma veya effect uyguladıktan sonra diğerlerine de aynı photoshopta ki gibi action yapma var mı ? varsa nasıl yapabilirim ?

Günay YUNUS

Grafikerler.Org
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
26
Resime uyguladğınız efektleri effects penceresinden seçip edit- copy,sonra aynı işlemi uygulaması için paste edebilirsiniz. Photoshop'taki gibi Action adı altında bir menüsü yok,ancak kullandığınız efektleri bir bütün olarak Effects Presets olarak kaydedebilirsiniz. Bir nevi Action diyebiliriz.

Teşekkürler :)

Tepki
0
hocam cevabınız için çok teşekkürler ben bu sene ki bitirme tezim için kullanacağım bunları o yüzden süper bir animasyon çıkartmak istiyorum..
benim sorum ben renk açma olsun veya blur effect i olsun bunları video formatında yapmak daha iyi olur değil mi ?
mesela link vereyim bu arkadaşın yaptığı gibi efektler vermek istiyorum bunun yaptığıda 3dmax ve AE kullanılarak yapılmıştır..
http://vimeo.com/5407991
alex roman kendisi..
çok teşekkür ederim tekrardan mesajınızı sabırsızlıkla bekliyorum saygılarımla..

Günay YUNUS

Grafikerler.Org
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
26
Senaryo, Çekim Senaryosu, Devamlılık. Bunlar tamamlandıktan sonra kullanabileceğiniz materyalleri nerede nasıl kullanacağınızı kararlaştırdıktan sonra gerisi gelir.
Şimdiden başarılar diliyorum size :)

Yukarı Alt