8.Beyşehir göl festivali afişi

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Acil yorumlarınızı bekliyorum henüz tasarım aşamasında aklıma takılan noktalar var ancak genel görünüm olarak yorumlarsanız sevinirim.

Tepki
5
genel olarak bence çok başarılı kerim bey ancak gözünüzden kaçan birkaç ufak tefek ayrıntı gördüm
birincisi bazı ögeleri sarı bantın altında bırakırken ki bence doğrusu bu bazılarını mavinin altında bırakmışsınız.
bir ikincisi şu en üsteki çiftçinin eline yerleştirdiğiniz saman sanırım yada neyse dekupesi biraz ihmal edilerek yapılmış sanki birde elde imiş gibi durmuyor pek bana soracak olursanız.
birde şu at heykeli ile tam karşısındaki kemer görüntüsü genel tonlamayı bozmuş benim hemen gözüme battı.
ha birde son olarak biraz zahmetli olacak ama şu en üsteki kemerin aralarından görünün denizleri yok etseniz mi acaba?

bu bir iki ufak tefek ayrıntı dışında bence çok başarılı bir çalışma olmuş
tebrik ederim.

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Teşekkür ederim Zeki Bey işin acelesinden gözden kaçırdığım kocaman detaylar varmış :) sayenizde gördüm.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@Zeki KAYNAK

Zeki beyin gördüğü ufak tefek kusurlar dışında başarılı bence ben beğendim. Emeğinize sağlık.

danisman

Consultant
Tepki
30
Selamlar Kerim,

benim grafikle ilgili ekleyeceğim bir detay yok, arkadaşlarımız bunları belirtmiş, yalnız metinı konusunda söyleyeceklerim var;

"Suya yansıyan tarihe, kızıl eşlik eder, akşama koşan saatlerinde bu şehrin, dilden dile anlatılır, yeşil ile mavinin destansı sevdası, doğa kıskanır bu şehri "sen nasıl bir cennetsin diye" güneş kıskanır, ay kıskanır...

böylesi daha uygun ve güzel olur diye düşündüm, tabi tercih yine senindir...

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Metin konusunda kendime çok fazla güvenmiyorum Muhammet Bey Ne imla nede içerik olarak... kafiye tutturmaya çalıştım ancak güzel olmadı galiba bu masalsı tarz daha hoş olmuş. Önerinizi çalışmama uygulayacağım. Teşekkür ederim.

Yorumlarınızz için teşekkür ederim Arzu Hanım & u.kck

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Zaten çalışma kullanılmadı seneye tekrar yapacağımızda göz önünde bulundururuz.

Ayrıca lütfen forum kurallarını okuyunuz ve konulara yorum yaparken tamamı renkli veya bold yazmayınız.

Yukarı Alt