ACİL antalyada reklam ajansına grafiker arıyoruz...

ekip3

Üye
Tepki
0
antalyada ekip3 tasarım reklam ajansına mac kullanan,yetenikli hayal gücü olan arkadaşlar arıyoruz..ilgilenenler info@ekip3.com adresine cv yollayabilirler..

Tepki
0
profesyonel anlamda reklam filmi tanıtım filmi ve interaktif cd tasarımları yapıyorum
05416843909

Tepki
0
Ben Alanya da yaşıyorum Alanya da freelance olarak her işinizi yapabilirim hem MAC hem PC kullanıcısıyım Freehand, Photoshop, CorelDraw kullanıyorum yardımcı olabilirmiyim acaba...

Grafixit

Üye
Tepki
1
Ümit Çetiner

Grafiker

Kullandığı Programlar

*Corel Draw (Çok İyi)

*Adobe Photoshop (Çok İyi)

*Adobe İllistrator (İyi)

*Adobe İndesign (iyi)

Lise: Nahit Menteşe Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümünü bitirdim

Üniversite: Muğla Üniversitesi Muğla Meslek Yüksekokulu Tasarım Basım Yayıncılık Bölümü yarıda bıraktım.

Askerlik: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Basım Yayım Müzeler Şube Müdürlüğü 15 Aylık askerlik dönemini grafiker olarak yaptım

İş Deneyimleri:

Muğla Promax Reklam Ajansı

Denizli Lider Reklam

Aydın Ajans Tedmar

Tuna Matbaası

İletişim

Gsm: 0 542 512 22 19

Ev: 0 256 226 98 28

Seyahat veya Şehir engelim yok. Ücrette anlaşabilirsek o şehre yerleşebilirim.Matbaa ve Ajans konusunda tecrübeliyim verilen işleri eksiksiz ve baskıya hazır olarak teslim ederim. Huzurlu bir işyeri arıyorum. Fikirlerimiz uyuşursa o işyerini sırtlayabileceğime inanıyorum.teklifleri bekliyorum...

Yukarı Alt