adını siz koyun çalışması (:

Tepki
0

can sıkıntısı nedenıyle yaptıgım calısma
brush vektör vs ile yapılan bır calısmadır.

v2

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Üzülerek söylüyorum ama olmamış anlamında. Çalışmaya ve araştırmaya devam edin. Olacak.. :)

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Bölümün adı "Deneme Çalışmalar" bölümü. Adı üzerinde. Forumumuzda profesyonel arkadaşlar da olduğu gibi, bu mesleğe başlamak isteyen, yeni, heyecanlı ve istekli amatör kişiler de olacaktır. Ve grafikerler.org olarak bunlara elimizden geldiğince yardımcı olmak, yol göstermek, alaycı yaklaşımdan çok; birzamanlar bizim de acemi olduğumuzu hatırlayarak, bu yolda fikirlerimizi belirterek eğitici olmak ana amacımız olmalıdır....
Çalışmaya gelince;
stajyer bir grafiker olarak aramıza hoş geldiniz öncelikle.
Uçağın arkasındaki duman veya hız izi uçağın yönüne göre orantısız olmuş. Perpektif olarak birkaç eskiz ve çalışma daha yaparak bu sorunu giderebilirsiniz. Bulutlar biraz daha açık renkte olabilir. Ve arka plan biraz daha açık mavi olursa çok daha iyi görünecektir.
Objelerin bulutlarla birleşimi ve dekupeler temiz görünüyor. Efektler konusunda zamanla bol bol pratik yaparak, yapılmış çalışmaları inceleyerek daha sade ve net sonuçlar alabilirsiniz. Ve daha canlı renkler kullanmaya özen gösterin.
Çalışmanın adını koymak gerekirse; zaten adı üzerinde. Deneme bir çalışma. Ve buna göre gayet güzel bir deneme.
iyi çalışmalar dilerim.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
üst kısım çok dolu dolu ama alt kısım oldukça boş olmuş, dosyanın orjinalini yükleme şansın varsa
bir iki dokunuş yapmak isterim (anlatmak yerine )

Tepki
0
yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
şunu belirtmek istiyorum toplam 10 dakikamı alan bir çalışma. çalışma amacı yok. canım sıkıldığı için birşeyler yapmak istedim. daha doğrusu saçma bişey yapmak istedim. saçmalığı severim çünkü...
.. çünkü her hayal bir saçmalık besler :) benim açımdan.
böyle birşey ortaya çıktı
ayrıca normalde gökyüzü rengi orjinal rengi gibi fakat ben üstüne bi layer daha açtım siyah rengi %25 transparanlastırdım ki bulutların üstündeki vektörler ortaya çıksın diye.
altı boş kaldı. aslında altına yazılar falan yazmıstım birşeyler eklemiştim sildim.
amacım bu işe gönül vermiş arkadaşlarımız varsa psd verebilirim. istedikleri gibi kullanabilirler. kendilerine göre düzenleyebilirler. ekleyebilriler.
çalışmanın düzenlenmiş halini birazdan paylaşıcam. ve psd ekleyecem.
umarım arkadaşlarımızın işlerine yarar.

Yukarı Alt