adını siz koyun çalışması (:

boro

Üye
Tepki
3
@Burak BEKTAŞ

işin sırrı objeleri doğru yere koymak ve doğru mesajı vermek değil mi :):):) ayrıca sizinkisi zevk değil başka bişey. "Benim çalışmam daha güzel" diyebiliyorsanız demeye devam edin:D
başarılar.

Tepki
0
@boro

insan yaptığı şey sevmezse bence hiçbir yere varamaz.
emek harcanan herşeye saygım vardır. fakat insan kendisi emek harcayıp birşey yaparsa kötüde olsa herşeyden daha güzel görünür.
aşık olan bir insan, aşık olduğu kişiyi, çirkende olsa herkesten daha güzel bulurya..
işte o misal :)

yorumunuz için teşekkürler.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@Burak BEKTAŞ

Eğer yaptığınız çalışmalara bu kadar aşık olursanız daha iyisini başarmanız zorlaşır. 15 yıldır bu işin içindeyim hala yaptığım çalışmayı beyenmeyip daha iyisini yapabileceğimi düşünürüm. Size de tavsiyem hep daha iyisini yapabileceğinizi düşünün baştada söylediğim gibi bu çalışmanın adını koyamadım malesef. Emeğinize tabiki saygım var fakat gelişmek istiyorsanız buradaki seslere kulak vermelisiniz. Başarılar...

Tepki
0
benim yaptığım tasarım herşeyden güzel demiyorum ki
zaten tavsiyeler doğrultusunda ilerliyorum. ben sadece yaptığım işi çok seviyorum anlamında.
aşık olursunz. aşık olduğunuz insan herseyden güzel görünür ama. bunun yannda mutlu olmakta var.
mutlu olmak ıcın ugrasmak zorundayz
tasarım gıbı..
yaptıgım herhangıbı çalışma bana göre çok güzel oldu. daha fazlasına gerek yok demiyorum ki.
daha güzelide olabilir* sözü ile devam ediyorum tekrar.

ilginiz için çok teşekkür ederim. söylenen her tavsiye kulağıma küpe olmaya başladı.
iyi günler.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Sedat Gül

çalışmayı yapmak yetmedi birde açıklamasını yapayım o zaman :)

1. binalar uçağın üstünde olmaz, uçak herzaman binaların üstündedir.
2. güneş fotoğrafların içinde bir vektörel olarak kötü duruyordu
3. bulutlar çalışmanın her yerinde olmamalı dikkat dağıtıyor bu bir tablo değil
4. dünya tamamda diğer gezegen neyin nesi idi ?
5. uçağın gidiş hattı hatalı idi. uçak ş uan kıza doğru gidiyor ve alçalacak hissini veriyor sizin çalışmada
uçağın ineceği yer yok gibi duruyordu.

* en son çalışmanıza bakın kanadın aşağıya doğru çarpacağını hissedeceksiniz zaten !

6. kuşlar çalışmanın ortasında olmalı ve flu olan dünyaya doğru gidiyorlar ordada ayrı bir hava var

işte sizin çalışmada göremediğiniz hatalarınız

Yukarı Alt